Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.4] [No Premium] [Survival+Wojny Frakcji] [24/7] xx


FrishPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xxxxx

42370318.pngIP serwera : xxx | 46.29.18.120:25565

42370318.pngTyp: Survival + Frakcje.

42370318.pngIlość slotów : 100

42370318.pngPremium : nie jest wymagane

42370318.pngPvP : ?

42370318.pngPotwory : ?

42370318.pngZwierzęta : ?

42370318.pngBiała lista : ?

42370318.pngNether : ?

42370318.pngTnT : ?

42370318.pngCreepery : ?

42370318.pngForum : Już nie długo otwarcie.

42370318.pngKontakt do Własciciela : GG 24954749

 

 

Administracja :

 

Własciciel : FrishPL,woto200

Administracja : edgarsz,olo3133

Moderator: Brak

Pomocnik : Brak.

 

Pluginy ( Wtyczki ) :

 

 

WorldBorder : Ograniczenie mapy 7000.

AntyxRay! : Zablokowany xRay zablokowany!

Reszta jest odpowiednio dobrana! :)

 

Informacje ogolne.

 

Na serwerze jest wprowadzona nowa mapa. Ktorej nie bedziemy zmieniać.

Chyba ,że za waszą zgodą!

Na serwerze tak ,że jest wprowadzona ranga Dziewczyna!

Jak ją zdobyć? Wystarczy wejść na płytkę ktora jest umieszczona na spawnie!

 

Zapraszamy na serwer xxxNie zbyt drogie konta VIP.

Pluginy zrobione na 5+

Zapraszamy jeszcze raz!

Pozdrawiamy oraz życzymy miłej gry!

Administracja xxx

3769194757.png

Opublikowano

Serdecznie zapraszam na serwer. Grałem na nim wcześniej i było tak:

- lagi

- problemy gracz-adminstacja, administracja-administracja

- ogolem chaos

 

ALE

 

Teraz:

- brak lagów

- nowa mapa, co oznacza, że każdy ma sznasę zacząć na równi z innymi ( no nie mówimy tutaj o vip), im szybciej tym lepiej:)

- ogar w administracji ( nareszcie jest w MIARE przyzowicie )

- miła atmosfera

 

Macie dość zmieniania serverów? Serdecznie zapraszam wszystkich którzy mają ochotę pograć, im będzie nas więcej, tym lepsza będzie zabawa:)

Koniec ze zmianami mapy, serwer przeszedł rewolucje jak w programie z Magdą Gessler "kuchenne rewolucje":D

Także jest o wiele lepiej, nie wiem jak wy ale ja mam dość zmiany serwerów przez administracje/zmiany mapy itd:) Serdecznie polecam i zapraszam, wbijajcie jak najszybciej do gry ;)

Opublikowano

Zapraszam na serwer naprawdę dużo się zmieniło staramy się o wszystko co Najlepsze dla graczy.

@TakiSobiePan Proszę nie brać pod Uwagę opinii tego użytkownika ponieważ jest on w składzie serwerowni MakersMods Przez która musieliśmy zmienić mapę ponieważ rozdawali przedmioty z GameModa.

Zapraszam na serwer Został Wprowadzony AdminShop.

Opublikowano

@ Zapraszam na serwer.

 

@ 2up.

12lat ?

To masz raczej Ty.

Zabijają cie ? Ciekawe kto ? OMG.

Jesteś bardzo dziwnym człowiekiem. @ps. Kokosy ? Hahaha! Tutaj się uśmiałem.

 

Jeżeli masz lagi to masz komputer chyba z drewna.

3769194757.png

Opublikowano

Teraz to już padłem zabijam graczy powiadasz?

Nie Zabijam graczy... po co miał bym to robić niby? Dalej Banuje bez Powodu ta? Podaj Przykłady bo Frish co tydzień sprawdza w logach co robiliśmy i nic nie złapał.....

Dzieciaku? Człowieku zastanów się co ty mówisz masz 5 lat czy co ? jasper Wyrzuciła nas Z serwerowni za banowanie Vipów I kto tu leci na kasę ? Co jeżeli ktoś kupi u was na serwerze Vipa to jest bezkarny ? raczej tak nie ma.. Wiec najlepiej Zamknij Swoją przeklętą Jadaczkę i WY********j z tego tematu....

Dziekuję za Uwagę

Pozdrawiam Edgarsz

@up 2 hmmm ciekawe zapewne jesteś drugim Kontem Bota albo Jaspera Patrząc po ilości postów i Wszystkie wyzywają serwery//

@edit co Za zbieg okoliczności Odstęp pomiędzy postami TakiegoSobiePana i twoim to zaledwie 6 min... Bardzo dziwne leci Zgłoszenie

Opublikowano

TakiSobiePan

A tak na prawdę przed tego nooba edgarsza ludzie nie grają , ja rozdawałem itemy dzieciaku ? kto wyzywa i zabija graczy na gm ? i banuje za byle co ? zastanów się co Ty mówisz , nie wiem jak można mieć takiego idiote w team przez którego tracicie tylko graczy. A gram bo poznałem tu ludzi, a nie na serwerze nie ma nic ciekawego... survival jak survival... mapa restart już 3 raz więc nie dziwie się teraz że nikt tam nie gra...

Mamy co dzien więcej graczy. Zazdrość? Było nas nie wyrzucać przeszedł serwer "rewolucję"

 

mksprogamer1

 

HeXagon interesująca wypowiedz.

Lecz pizda to jestes ty :) Teraz się tak wypowiadasz bo dostałes bana ?

o.O

Popraw ortografię bo z polskiego masz raczej 3- :)

Mieszkam w niemczech ale i tak potrafię lepiej polski niż ty :) @ Tak ,że leci zgłoszenie :)

3769194757.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...