Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.4] [Life MC] [Kwadratowa Masakra dla wszystkich] Piaszczysta dolina zaprasza!


talarek113

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Piaszczysta Dolina / Extreme Craft

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Survival + Hardcore

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: 188.165.224.196:25025

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

admini.png

izajla oraz TrueMG / pro_gamer07

 

pluginy.png

LWC, LifeMC i inne!

 

inf.png

Zapraszam serdecznie na nasz serwer, panuje miła atmosfera, każdy każdego wysłucha. Wzór podania na WL:

Dlaczego ty?:

Wiek:

Dlaczego nasz serwer?:

Imię:

Nick w MC:

 

Opublikowano

Dlaczego ty?:Bo lubie takiego typu serwery

Wiek:14

Dlaczego nasz serwer?:Bo niewidzialem jeszcze go nigdy

Imię:Mateusz

Nick w MC:Ciskaos

 

2 Podanie Kolegi

 

Dlaczego ty?:Bo tez lubi takie serwery

Wiek:13

Dlaczego nasz serwer?:Bo myśle ze jest fajny

Imię:Marcin

Nick w MC:Delta265

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Dlaczego ty?: Bo jestem zajebisty i nie grifuję ;d

Wiek: 14

Dlaczego nasz serwer?: Bo kurwa, hardkorowe servery są najlepsze:D

Imię:Adam

Nick w MC: MortalCombat

Opublikowano

Nieradze Admin wali w wszystkich piorunami pierdoilona suka mialem cale eq z zelaza i kilof enchant z miaxsow a ta dziwka mni zabila 9 raazy piorunami suka pierolona niepolecam 2 godziny w dupe kurwa jebana

Opublikowano

Dlaczego ty?: A Czemu Nie? Uwielbiam Grać w MineCrafta

Wiek: Szczęśliwa 13

Dlaczego nasz serwer?: Nigdy Nie Grałem Na Kwadratowej Masakrze I Chce Spróbować

Imię: Eryk

Nick w MC:Erykkkk

Opublikowano

Dlaczego ty?: Ponieważ uważam, że jestem ogarniętym człowiekiem, acz z poczuciem humoru.

Wiek: 16

Dlaczego n asz serwer?: Lubię takie serwery, nudzę się, itp

Imię: Marcin

Nick w MC: Szczesciarz1

 

Podanie brata

 

Dlaczego ty?: Jestem ogarem. Umiem budować i jestem kulturalny.

Wiek: 14

Dlaczego nasz serwer?: Ponieważ mi się nudzi, lubię takie serwery i chciałbym z bratem tu pograć

Imię: Tomasz

Nick w MC: SharpShooterHS

00979453523907008934.png
Znawca
Opublikowano

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty, nie girefuje, nie killam bez powodu nie klne.

Wiek: 15

Dlaczego nasz serwer?: Bo lubie tego typu serwery.

Imię: patryk

Nick w MC: goldpliz

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...