Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PIASZCZYSTA DOLINA [ALA KWADRATOWA MASAKRA] [DEDYK 10 SLOTÓW] [WL]


izajla14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg ExtremeCraft

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Survival + Hardcore

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: 188.165.224.196:25025

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

admini.png

izajla oraz TrueMG

 

pluginy.png

LogBlock, LifeMC i inne!

 

inf.png

Zapraszamy na serwer! Wzór podania WL:

Dlaczego ty:

Wiek:

Będziesz griefował:

Dlaczego nasz serwer:

 

Opublikowano

Nick: PLFerbuson

Dlaczego ty: Chcę sorię pograć na spokojnie

Wiek:15

Będziesz griefował:NIe , a cheaerów to tępię i ich nie lubię

Dlaczego nasz serwer:Lubie grac na takich serwach

Opublikowano

Dlaczego każdy tworzy serwery typu : "Kwadratowa Masakra". To że skkf sobie stworzył dla znajomych, trzepie kasę na 12 latkach nagrywając to samo tak długo, a wy myślicie że wasze serwery zdobędą popularność przez "Kwadratowa Masakra" w temacie, nazwie serwera czy zrobicie taki serwer jak ma skkf. Żenada.

Pszerfa.          i'm back

Opublikowano

Więc kubakapela, ja też napiszę to co on:

Dlaczego każdy tworzy serwery typu : "Kwadratowa Masakra". To że skkf sobie stworzył dla znajomych, trzepie kasę na 12 latkach nagrywając to samo tak długo, a wy myślicie że wasze serwery zdobędą popularność przez "Kwadratowa Masakra" w temacie, nazwie serwera czy zrobicie taki serwer jak ma skkf. Żenada.

Mam takie same zdanie. Nabijam posty? Nie. Jak bym to robił to bym miał kilka tysięcy, a mam więcej niż 1000 pisząc sensowne opinie, pomoce, poradniki.

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Dlaczego ty: Jestem Miły, nie zawracam nikomu głowy

Wiek:12

Będziesz griefował: Nie

Dlaczego nasz serwer: Spodobał mi się i chciałbym na nim pograć

Nick : Grzesior667

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Dlaczego ty: Ponieważ jestem aktywnym graczem , codziennie spędzam na komputerze ok.3godzin, grając w minecrafta.Ogarniam tą grę już długo gram.Jestem otwarty na propozycje i jestem chętny do pomocy.Przyczynie się do dobrej atmosfery na serwerze i ts3.

Wiek: 15lat

Będziesz griefował: Nie ,ponieważ brzydzę się tym i szanuje budowle innych

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ szukam jakiegoś spokojnego serwera z małą liczbą slotów żeby pograć z kimś w miłej atmosferze.A akurat teraz zobaczyłem wasz i wydaje się być ogarnięty.

nick : Jaqub

gg: 12210938

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Dlaczego ty: JESTEM OGARNIĘTY , NIE GRIFUJĘ I ZNAM ZASADY ORTO.

Wiek: 15 LAT

Będziesz griefował: NIE

Dlaczego nasz serwer: LUBIE TAKIEGO TYPU SERWERY.

NICK: MagicznyAutobus

Opublikowano

Dlaczego ty : jestem pomocny i często rozdaje rzeczy jak mam wiek:12 będziesz grifował :nie dlaczego nasz serwer:lubie takie serwery nick:mol

kolega

dlaczego ty: bo lubie takie serwery gdzie jest wolna ręka wiek:12 będziesz grifował:nie dlaczego nasz serwer:lubie takie serwery

nick:mod

Opublikowano

Dlaczego ty:Mam duzo wolnego czasu i czesto mi sie nudzi ;d

Wiek:12

Będziesz griefował: Nie!

Dlaczego nasz serwer:Sukalem wieczorkiem fajnego serwera i znalazlem

Nick:Samekerti74

Info jezeli mielibyscie zamiar mnie dodac to ja sie do cb zglosze bo spalila mi sie karta glowna ;d i mam jakiegos grata gdzie nie idze grac w MC a za niedlugo bede mial PORZADNASA ^^

Opublikowano

Dlaczego ty:jestem mily uczciwy zabawny pomocny

Wiek: 15

Będziesz griefował: Niee

Dlaczego nasz serwer: Szukam podobnego serwera do Kwadratowej Masakry

Nick: NirvanPL

Opublikowano

PODANIE

Dlaczego ty:Myślę że jestem kreatywnym graczem i pomogę w rozwinięciu serwa.

Wiek:13 [Ogarnięty].

Będziesz griefował :Nie.

Dlaczego nasz serwer: Nie lubię grać sam a Na Kwadratową Masakrę się nie dostanę.

Nick:MrEricoful [Premium]

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...