Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Serwer Tekkit z wl (kwadratowa masakra na tekkicie) 40slotow dedyk


hulk96x

Zapowiedz nowego serwa :)  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcialbys zagrac na takim serwie ??

    • Tak
      16
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialbym sie dowiedziec czy jest sens robienia serwa typu kwadratowa masakra na tekkicie czyli na modach :)

Jesli bedzie sporo zainteresowanych osob to jeszcze w tym tygodniu serwer moze powstac :)

 

+na serwie nie bedzie cuboidow

+nie bedzie blokowania itemow

+wszyscy gracze beda musieli miec skype/ts3 zeby miec z nimi jakis kontakt i zeby sie milej gralo w grupie

 

Piszcie wasze opinie o tym pomysle w komentarzach i glosujcie w ankiecie !

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano
xD to tak albo nie ale mi sie wydaje ze wypali :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Dobry pomysł, tylko żeby był premium i z w-l to wtedy będzie można ograniczyć grief

KHA`ZIX!

Opublikowano

Premium i wl beda wlaczone :) jesli dam bana 1 to na dobre ;)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

co do premium ja bym się zastanowił.

niektórzy ludzie są bez premium a jakoś mechanizmy z bc lub ic potrafią lepiej zrobić niż z premką więc..

Opublikowano

no jak tera patrze to 40 osób z premką nie zapełni ci serwa z tekkitem.

bo bym zagrał ale mój kolega nie ma premki a lepiej się zna na tekkicie niż ja...

Opublikowano

jozson zauważ, że jakby był serv także bez premium to byłby przysłowiowy "burdel". Tj. grief 200%, dostanie gość bana to zmieni nick albo ip. A only premium to jak gość zgrefiuje to bana dostanie a nicku przecieżnei zieni, jednynie IP a wtedy to ban na nick i już gość nie gra.

Opublikowano

tak to znajdź ludzi z premka którzy ogarniają tekkita...

ja jestem pierwszy ok to jeszcze 39 os.

a po drugie wh, mineshafter, bd ts to raczej wszyscy bd grać na serio.

a nawet jak bd no premium to i tak nie bd zapełnione

Opublikowano

Pomysł super ;] Chętnie bym zagrał z premium i WL . Jednak uważam , że musielibyście wprowadzić rekrutację przez ts3 by uniknąć chord dzieci na serwerze co nie ogarniają tekkita .

s4ElBud.png
Opublikowano

Ja bym zagrał. Ale jeżeli będzie premium to będzie grało max 6-7 osób.

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

tak to znajdź ludzi z premka którzy ogarniają tekkita...

ja jestem pierwszy ok to jeszcze 39 os.

a po drugie wh, mineshafter, bd ts to raczej wszyscy bd grać na serio.

a nawet jak bd no premium to i tak nie bd zapełnione

 

Mam premium i tekkita ogarniam w jakis 99% :> Więdz znalazłem Ci siebie.

Opublikowano

no spox naliczyłem 7 os razem ze mną

Czyli tak jak mówiłem :P

Ale jeżeli będzie premium to będzie grało max 6-7 osób.

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...