Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

********Potrzebni Fabulatorzy / Budowniczyi na Serwer z Factions/Surwiwal z Elementami RPG**********


EnergyNk_PL1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jestem EnergyNk i potrzebuje Fabulatorów/Budowniczych chciałbym, stworzyć serwer

Factions / Survival z Elementami RPG .

Tak Napiszcie Podanie:

Wiek:

Doświadczenie:

Mikro Tak/Nie:

Czy Masz Mumble, TS3, Gadu-Gadu, Skype (jak tak podaj):

Dlaczego właśnie Ciebie Mamy Wybrać ?

Nick w grze? :

Możecie Także na Gadu-Gadu lub Skype Napisac Podanie :)

Skype : oskarmikolajczakskype2

Gadu-Gadu : 44988171

Opublikowano

Ojejo , o takie rzeczy sie czepiasz OGARNIJ SIE

 

Widac jacy nieogarnieci Survival ,a nie SURWIWAL a po za tym pewnie jakis do bani serwer... dlatego nie polecam na goraco :P

Prosze Ogarnij "dałna" Dziecko -,-

Opublikowano

Nick: Almadril

Wiek:14 lat

Doświadczenie: gram od alphy i na 10 serwerach mialem admina

Mikro: tak(troszke zrypane ale powinno smiagc)

Mam ts'a i skype

Dlaczego ty: potrafie budowac jestem ogarniety i umiem budowac mechanizmy

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

Almadril znam , cie i uwazam ze nie jestes na tyle dobry

Nick: Almadril

Wiek:14 lat

Doświadczenie: gram od alphy i na 10 serwerach mialem admina

Mikro: tak(troszke zrypane ale powinno smiagc)

Mam ts'a i skype

Dlaczego ty: potrafie budowac jestem ogarniety i umiem budowac mechanizmy

Alamadril znam , cie i w zwiazku z tym uwazam ze nie jestes dobry w budowaniu zreszta , nie przyjal bym cie

- Slabo rozwineles "Dlaczego Ty"

- Nie napisales czy Fabulator / Budowniczy .

Pozdr

 

@REFRESZ

Opublikowano

Almadril znam , cie i uwazam ze nie jestes na tyle dobry

 

Alamadril znam , cie i w zwiazku z tym uwazam ze nie jestes dobry w budowaniu zreszta , nie przyjal bym cie

- Slabo rozwineles "Dlaczego Ty"

- Nie napisales czy Fabulator / Budowniczy .

Pozdr

 

@REFRESZ

czasami jak mi sie nie chce to buduje byle jak chcialbym byc budowniczym

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

Podanie BUDOWNICZY

 

Wiek: 14 (2 miesiace 15^^)

Doświadczenie: Bardzo duże, w mc gram kilka lat, byłem kilkanaście razy budowniczym, adminem, modem i HA.

Mikro Tak/Nie: Tak

Czy Masz Mumble, TS3, Gadu-Gadu, Skype (jak tak podaj): TS3

Dlaczego właśnie Ciebie Mamy Wybrać ?: Jestem ogarnięty, żeby coś wybudować muszę pomyśleć (nie buduje byle czego). W dalszym funkcjonowaniu na serwerze mógłbym zostać modem/adminem. Jestem konsekwentny, ogarnięty i pojętny. Nie jestem stronniczy przede wszystkim ^^

 

Pzdr :D

Opublikowano

Podanie BUDOWNICZY

 

Wiek: 14 (2 miesiace 15^^)

Doświadczenie: Bardzo duże, w mc gram kilka lat, byłem kilkanaście razy budowniczym, adminem, modem i HA.

Mikro Tak/Nie: Tak

Czy Masz Mumble, TS3, Gadu-Gadu, Skype (jak tak podaj): TS3

Dlaczego właśnie Ciebie Mamy Wybrać ?: Jestem ogarnięty, żeby coś wybudować muszę pomyśleć (nie buduje byle czego). W dalszym funkcjonowaniu na serwerze mógłbym zostać modem/adminem. Jestem konsekwentny, ogarnięty i pojętny. Nie jestem stronniczy przede wszystkim ^^

 

Pzdr :D

Witaj,

Podaj NICK I witamy .!

 

Podanie BUDOWNICZY

 

Wiek: 14 (2 miesiace 15^^)

Doświadczenie: Bardzo duże, w mc gram kilka lat, byłem kilkanaście razy budowniczym, adminem, modem i HA.

Mikro Tak/Nie: Tak

Czy Masz Mumble, TS3, Gadu-Gadu, Skype (jak tak podaj): TS3

Dlaczego właśnie Ciebie Mamy Wybrać ?: Jestem ogarnięty, żeby coś wybudować muszę pomyśleć (nie buduje byle czego). W dalszym funkcjonowaniu na serwerze mógłbym zostać modem/adminem. Jestem konsekwentny, ogarnięty i pojętny. Nie jestem stronniczy przede wszystkim ^^

 

Pzdr :D

PODASZ TEN NICK?!

Opublikowano

PODANIE NA BUDOWNICZY

 

 

Nick: Xavis090

Wiek: 14 lat

Doświadczenie: Wielkie . Gram W minecraft już 2 lata

Mikro: Tak

Czy Masz M]umble, TS3, Gadu-Gadu, Skype (jak tak podaj): Mam Gadu-Gadu : 36947985

Dlaczego ty: Bardzo dobrze buduje , Ogarniam Mechanizmy , Jestem Bardzo Kreatywny , Przed Budową Na Kartce Planuje Wszystko

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...