Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FunCraft/UltimateCraft 1.4.2 24/7 (FB+FRAKCJE)10-20 slot Non-Prem [Non-WL!]


sonar12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[NOWOSC]Zrobiliśmy Stronę Internetową dedykowaną naszemu serverowi.

ZNajdziecie ją pod Linkiem

www.FunCraft.letnet.pl

Znajdziecie na niej link do Chatu, oraz wiele nowości które ciągle będą aktualizowane!!

Lecz jak możecie zobaczyc jest to strona całkowicie DZIAŁKE,NIE TERAZ!"

Nasi Admini są wiecznie chętni do pomocy.

Nasz System Działek jest Niezawodny a polega na tym ,że na spawnie jest teleport na specjalną mapke

do Działek. Już nie musisz Prosic o Cuboida na miejsce na dzialke czy inne cuda. Wystarczy ,że wkroczysz na teren nie zajętego terenu działki i wpiszesz komende /plotme claim.

Nastepnie aby do niego wrócic nie musisz szukac tylko możesz wpisac komende /plotme home

Ale z pewnościa Nie jeden z was chciałby miec Działkę z kolegą . Na naszym serverze także jest na to sposób!! Wystarczy ,że wpiszemy /plotme add NickGracza i dzieli on z wami waszą już działką!!!

Więcej Info macie na dole \/ a jeżeli czegoś Zabraknie piszcie w komentarzach/PW lub na serverze!

 

 

-->1353086028-U414486.gifAdres ip:F14.Owncraft.pl:25047

-->1353086028-U414486.gifTyp Servera:FreeBuild+survival+frakcje+(Maybe SurvivalGames :D)

-->1353086028-U414486.gifPremium: OFF

-->1353086028-U414486.gifSlot: 10-Juz Jutro 20!!

-->1353086028-U414486.gifBiała Lista: OFF

-->1353086028-U414486.gifNether,End: ON

 

1353085976-U414486.png

 

Wlasciciel:sonar12

Wlasciciel:Michaos0

Prowadzimy rekrutacje na Ekipe serverowa:)

 

 

 

df0f66b10f479.pngCo do Pluginów. Paczka była robiona przezemnie (ściągałem z Bukkit.Org)Ale Ostrzegam ,że także mogą byc wiadomości typu ,,paczka by XXXX" Czy coś takiegoPonieważ około 1-3 pluginy były brane z Innych Paczek Zamieszczonych w Internecie.

 

Myślę ,że to będzie na tyle :0 zapraszam na server i wystawiania oceny servera w komentarzach w skali 1/10 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...