Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] TeamFortress 2 nie zapamiętuje ustawień graficznych.


Gość Sw33T3R :*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sw33T3R :*
Opublikowano

Witam. Posiadam pewien problem.

Za każdym razem gdy uruchomię tf2 to mam ustawienia na wysokie.

Muszę to ciągle zmieniać, ponieważ mój PC tego nie uciągnie.

Proszę o waszą pomoc.

 

EDIT: Gram na dx 8 i posiadam wpisy w autoconfig.cfg na grafike z dx 9

Gość Sw33T3R :*
Opublikowano

@Up kolega chyba mnie nie zrozumiał :3

Chodzi mi o ustawienia typu: Detale Shadera:.....

@btw walne rifrisza :3

 

// lepiej nie, bo jest co 24 h :)

Wiem :)Oszukałem system bo dałem rifrisza w odpowiedzi na posta :D

Gość Sw33T3R :*
Opublikowano

Po prostu usuń autoconfig.cfg skoro tam masz wpisy na DX9 wtedy ustaw wszystko w grze i będzie działać...

Btw w grze nie można zmienić ustawien na jaki dx. Próbowałem nawet skasować autoconfig.cfg i to nic nie dało

 

EDIT:

Wpadłem na genialny pomysł. Ktoś może mi podać parametry w uruchamianiu zaawansowanym(steam) na grafike ?

Bo wiem że da się zmienić rozdzielczość tym sposobem

Gość Sw33T3R :*
Opublikowano

Proszę oto moje parametry

-full -w 1366 -h 768 -console -novid -useforcedmparms -noforcemaccel -noforcemspd -nojoy -noipx -nointro

 

Kolega chyba mnie nie zrozumiał ._.

Chodzi mi o ustawienia typu : Tryb antyaliasingu,Tryb filtrowania,Detale Shadera,Detale cieni

 

 

@REF

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...