Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GamersCraft Survival+Frakcje 150 slotów zapraszamy


xxxMenelxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg GamersCraft

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Survival+Frakcje

strzalka.gifSloty: 150

strzalka.gifIP: gamerscraft.pl

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

admini.png

HeadAdmin: woto200 FrishPL Administracja : edgarsz olo3133

 

pluginy.png

Wszystkie potrzebne

 

inf.png

Jeżeli chcecie pograc z ogarnieta administracja dobrze dobranymi pluginami to wejdz na nasz serwer mamy tanie kupna rang takie jak VIP/MINIVIP/PROVIP ZAPRASZAMY !@!

 

Opublikowano

Haha ciąg dalszy "najlepszego" serwera z ogarniętą administracją... Gratuluje Woto200 , który daje itemki enchant IV oraz 10 stacków TNT itp itemki Gildi Capitalist chociaż gildia jest nie ważna ponieważ mogą zmienić sobie nazwe... Sam fakt... widzieli to gracze Rebelde (ja) , Gh0stek , Potter625 oraz 19ALWIN96 więc pozdrowienia. Jeżeli chcecie grać na serwerze gdzie znajomi są faworyzowani crafting table jest zbugowany nie da sie zrobić glowstone itd. Pluginy miały być wgrane tydzień temu nie ma ich do dziś ... Lagi niemiłosierne przez tydzień teraz mniejsze ;)... Życzę powodzenia , jeżeli chcecie grać z takim kolesiem . z góry mówię , nie macie szans mam archiwum jak napisał iż mają cheaty i full skrzynki z ochronkami IV itd ;) i nie dostali bana tak samo BlackDragonis , który powinien dostać bana już 6 razy za nodusa , nie dostał też jest to w archiwum .... Serwer jak większość z 13 letnią administracją dającą itemki... Pozdrowienia dla Was... jeżeli taki był wasz zamiar zarobić na PVipach i sprzedawać 6k lvl`i za 20zł? to pozdrowienia Tylko kasa a gracze dowidzenia ... Macie racje co Was to obchodzi wy się nie męczycie nad zdobyciem eq przez tydzień i straceniem wszystkiego przez coś takiego pozdrowienia jeżeli będzie próbował zaprzeczyć dam Archiwum ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...