Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mysz do 100zł i klawiatura do 50 zł [gaming]


adamus940

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jako iż będe miał mój wymarzony laptop w najbliższym czasie szukam już akcesoriów.

 

Rozpiszę się w punktach, tak wam będzie łatwiej :

 

1. Myszka do gier typu battlefield 3, call of duty, moh warfighter itp. (podobno przewodowa lepsza, czekam na propozycję)

2. Klawiatura bezprzewodowa [ chyba nie ma to znaczenia czy przewodowa czy nie, oby dwie działają tak samo ] Najlepiej taka w stylu Logitech Deluxe 25, mam ją od lat i boję się że jak zmienie to stracę wprawę w szybkim pisaniu. (161 poprawnych losowych słów na minutę.)

Daj + to nie boli

 

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

Opublikowano

A jakaś inna klawiatura ale bezprzewodowa?

 

 

Czy różni się wydajnośćią bezprzewodowa i przewodowa?

 

Chyba zdecyduję się na a4tech x7, są lepsze w tej cenie? no i gdzie jest ten przycisk 3x fire?

Daj + to nie boli

 

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

Opublikowano

Mój kolega ma myszkę bezprzewodową i powiem Ci, że nie ma żadnych ubytków na jakości, ścinek, zanikań itp...

Nawet z 2giego pokoju łapało zasięg....

 

Jeżeli laptop to najlepiej kup mysz i klawe z nanoodbiornikiem, polega to na tym, że podpinasz malutki przewód USB do lapka (Wystaje parę minimetrów)

i oba urządzenia odbierają sygnał z jednego odbiornika... .... oto przykład klawy i myszki :

 

http://allegro.pl/kl...2780282423.html

http://allegro.pl/be...2774455980.html

1329228482-U118767.png

Opublikowano

Mi zależy na dobrej gamingowej myszcze i klawiaturze która będzie miała te 6 klawiszy np: Insert, delete, home, end nad strzałkami.

 

 

Chyba zdecyduję się na a4tech x747 oraz Logitech mk260, co o tym sądzicie?

 

I o słuchawkach : http://allegro.pl/creative-sluchawki-sound-blaster-tactic-3d-alpha-i2774717357.html

Daj + to nie boli

 

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

Opublikowano

Ona jest x747, podobno te tanie laserowe to zwykły szit i się nie opłaca kupować laserowych x747.

Daj + to nie boli

 

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

Opublikowano

Poco dałeś ten link? Poczytaj najpierw o czym piszemy a nie bezmyślnie posty nabijasz.

Daj + to nie boli

 

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...