Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]PC I PC2 czyli nie odpychanie mobów z konia priv


Erni304

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 


No to po prostu zrób konto premium na speedshare i ściągnij z tego:
[url="http://www.mpcforum.pl/topic/545470-dl-nieodpychanie-mobow-z-konia/"]http://www.mpcforum....-mobow-z-konia/[/url]

Tutorial jak zrobić konto premium:

[url="http://www.mpcforum.pl/topic/632875-tutdarmowe-konto-premium-na-speedyshare-3-dni/"]http://www.mpcforum....edyshare-3-dni/[/url]


Nie mógłbyś upladnąć pc i pc2 plose np. na mediafire albo na coś innego tylko nie na to gówno

SW7AIKz.jpg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dobra erni .... po 1 jeżeli piszesz takie wypowiedzi to do swoich rodziców to forum nie jest po to abyś ty tu się tak wyrażał ... rozumiem 1,2 , a nie cały czas,a jak chcesz nie odpychanie to masz to

http://metin2mod.tk

Pobierasz moda na privy
instalujesz
włączasz po przez obejście...
Liczę na Like

Reggae '' Życie leży w muzyce, odnajdź je w Reggae'' ~JA (̅__(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅ a̲̅ ̅_̅_̅((()ڪ

9368_gold.png

Opublikowano

 

 


Dobra erni .... po 1 jeżeli piszesz takie wypowiedzi to do swoich rodziców to forum nie jest po to abyś ty tu się tak wyrażał ... rozumiem 1,2 , a nie cały czas,a jak chcesz nie odpychanie to masz to
[url="http://metin2mod.tk"]http://metin2mod.tk[/url]

Pobierasz moda na privy
instalujesz
włączasz po przez obejście...
Liczę na Like



Bro ' ja chciałem PC a nie moda, wiem że na kamerze jest nie odpychanie .... chodzi mi oto , aby właśnie bez kamera było nie odpychanie.

SW7AIKz.jpg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Wszyscy wypowiadaja się patologicznie . Zamiast kurwa dać linka . Albo coś to : zrob sobie konto premium . Pobierz moda /. Kurwa Patologia ..

 

Też szukam

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

bo właśnie dlatego tak robią . Sory za odkop , ale mam również pytanie odnośnie tego tematu . Jak edytować plik PC.epk a mianowicie combo_0x.msa tak , aby mobów nie odpychało ?
Czyli w skrócie chodzi mi o edycję pliku tak , aby samemu robić NOK'a :)


@EDIT:


Dobra już znalazłem jak zmieniać :)
Temat ogólnie się przydał xdd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...