Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polski Serwer Z Modami [PSZM]

 

 

 

TYP: Survival

Sloty: Początkowo 20-30.

IP: Pojawi się po starcie serwera

Potwory: Sąą

Zwierzęta: Również Sąą

:D

PvP: Wyłączone

Premium: Non-Premium oraz Premium

Nether: Myślę, że będzie

;)

BialaLista: Wyłączona

 

 

H@ Damian_RastMan oraz H@ Minecrafciarz97

AutoMessage, ChestShop, Essentials, FalseBook, iConomy, Jobs, Lockette, mcMMO, Orebfuscator, PermissionsEx, WorldEdit, WorldGuard, xAuth.

 

Na serwerze zainstalowane są Mody. Mody są w paczce

do której link podaję tutaj : http://speedy.sh/SfXmj/PSZM.rar

 

 

Modyfikacje:

 

- FORGE 3.3.8.169

- AdvancedMachines 4.0

- CraftGuide 1.5.0

- NEI

- Ender Storage 1.1.1

- BuildCraft 2.2.14 R6

- ComputerCraft 1.33

- Crafting Table III 1.8

- Equivalent Exchange 1.4.6.5 R5

- Red Power 2.0pr5b2

- Forestry 1.4.8.4 R2

- IndustrialCraft2 1.95

- Inv Tweaks 1.41b

- RailCraft 5.3.3

- Rei Minimap 3.2_04

- Wireless Redstone Chicken Bones Edition (WRCBE) 1.2.2

- BC-IC2 crossover 1.28

- Additional BuildCraft Object v97

- Compact Solars 2.3.2.10

- IC2 Nuclear Control 1.1.8

- PowerConventers 1.3.4

- Extra Bees 1.2.1

- Forestry plugin 1.0.5.17

- RailCraft plugin 1.2.2.1

- Red Power2 plugin 1.2.2.3

- Equivalent Exchange

- Forestry

- BuildCraft

- Industrialcraft

 

 

Serwer wystartuje prawdopodobnie w Grudniu (na początku). Minusem jest wersja Minecrafta, bo dopiero 1.2.5, ale gdy pojawią się wszystkie aktualne mody postaram się serwer zaktualizować.

 

I tutaj kieruję pytanie do was :

Czy chcielibyście na takim serwerze zagrać, bo puki co trwają nad nim prace (budowa miasta itd). Piszcie to w komentarzach pod zapowiedzią, a ja jeżeli uznam, że Gracze są chętni serwer postawie. Czekam ;)

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja chcę zagrać .... wpuście mnie chociaż xD

wy będziecie sobie tworzyć miasto a ja z boczku będę gromadiła rm na przyjście pozostałych graczy w grudniu :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

nie ma, do zamknięcia, prawie chętnych nie było, poza tym z kolejnymi update'ami minecrafta widzę, że ten serwer nie będzie miał przyszłości

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...