Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co mogę polepszyć w swoim kompie


QuitS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam pytanko mam kompa gotowca kupionego dość dawno a mianowicie 2 lata temu teraz obecnie jest on słaby a składaka dopiero chce złożyć na następny rok jak kasę zarobie ponieważ w tym momencie nie dysponuje taką gotówką żeby złożyć coś godnego uwagi

 

Parametry obecnego kompa:

MODEL:ACTINA

Klasyfikacja:3,8 indeks wydajności systemu Windows

Procesor:Pentium? Dual-Core CPU E5500 @ 2.80 GHz 2.80GHz

Ramy:2GB

32 bitowy system

System:Windows 7

 

a więc co bym mógł wymienić żeby chociaż pociągną te GTA 4 na niskich wymaganiach czy tam Gothic 4 arcania

ale nie dużym kosztem tak do 600 zł aktualnie ten komp takie jak wyżej i o podobnych wymaganiach Gry targa na niskich ale nadal je tnie:)

 

wiem ze w gotowcach za dużo zazwyczaj się nie da wymieniać ale nie wiem czy dołożyć ramy jeszcze i coś tam no nie wiem dlatego tu pisze :D

Opublikowano

Ściągnij program CPU-z i zrób ss każdej zakładki przy okazji sprawdź jaki masz zasilacz(odkręć boczną cześć obudowy i sprawdź co pisze na naklejce od zasilacza model i moc)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

1. Zasilacz do wymiany - ten jest niestabilny

2. Procesor do wymiany - ten nie jest zbyt dobry (chociaż na upartego można zostawić, do wymiany na ostatnim miejscu)

3. Grafika do wymiany - tragedia i tyle

 

Podaj budżet.

Opublikowano

jest wyżej w temacie ja i tak się na razie tylko chce dowiedzieć bo jeżeli ten wyjdzie za drogo to wole poczekać na tego składaka do następnego roku i złożyć cały komp

Opublikowano

Do 600 zł to tak:

 

Zasilacz np. Chieftec iArena 500W (około 150 zł)

Radeon HD4870 1GB (używane w dobrym stanie na allegro ok. 250 zł)

 

Co do procka to możesz wziąć z Allegro np. E8400(ok. 200 zł) ale jakiegoś wielkiego skoku nie będzie.

 

Poszperałem i znalazłem:

 

http://allegro.pl/powercolor-radeon-hd4870-1gb-i2799193423.html

 

http://allegro.pl/core-2-duo-e8400-3-0-ghz-6mb-1333-lga775-slb9j-i2800273071.html

 

http://allegro.pl/chieftec-zasilacz-500w-iarena-bulk-gpa-500s8-wawa-i2797921790.html

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...