Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WioskaMinecraft 1.4.4 [Survival][Atmosfera Rodzinna][WL][20 slotow][Dedyk]


Adidas0069

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ohh jaki dopracowany spawn ... <face palm>

Na spawnie nic doslownie nic nie ma zadnych tabliczek informujacych nic ;d

survival i nie mozna krasc zabijac itp ... to przeciez calkowicie logiczne

Nie polecam serwera

Polecam Aridion

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

survival i nie mozna krasc zabijac itp ... to przeciez calkowicie logiczne

 

Powiem tak. Dla wielu osób jest to logiczne, jednak jest część osób, która nie wie o tej zasadzie i po prostu przeszkadzają (delikatnie ujmując) innym.

Dziękujemy bardzo za negatywne opinie, są one bardzo potrzebne do motywacji ;) Na naszą obronę chciałbym powiedzieć, że serwer został tworzony cały dzień przez Adidasa (przyznaję się, praca ważniejsza), jednak jutro zostanie wszystko dopracowane (od spawnu po wszystkie zasady i inne udogodnienia) i prawdopodobnie serwer ruszy od poniedziałku już w lepszej odsłonie.

Pozdrawiam kubix

 

 

P.S Zastanawia mnie jeszcze jedno:

 

Nie polecam serwera

Polecam Aridion

 

Nie możesz się zdecydować ? Oceń po weekendzie ;)

Opublikowano

Serwer już teraz przeszedł wiele zmian, a do poniedziałku przejdzie jeszcze więcej. Jutro zostanie dodana Arena i mapa surowcowa. Dodatkowo jest robiona strona pod serwer, jak i forum przez HeadAdmina kubixa.

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Zapraszam wszystkich na serwer. Został odświeżony oraz poprawiliśmy wiele rzeczy, dzięki czemu gra się przyjemniej. Osoby które wyraziły negatywne opinie również zapraszam, na pewno zmienicie zdanie ;)

Pozdrawiam

kubix

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...