Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Okazja]Darmowy serwer VPS do uruchomienia expbota/fishbota lub małego serwera


Rimmero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe dla czego napisales "za darmo" takim oczojebnym kolorem, a nie wspomniales nawet o cenie po tych trzech dniach testowania;p dla mnie to troche naciaganie itp. Tobie musi sie zwrócić za prąd oraz musisz na tym zarobić watpie byś mial taniej niz na vpsach na np exone przy malej ilosci vpsow u Ciebie

Opublikowano

Ty sobie jaja robisz ? 1gb ramu 25 gb dysk i 15 mb/s łącze internetowe ? boshe won z tym kałem.

 

[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=2][background=rgb(38, 38, 38)]Do połączenia z moim serwerem służy aplikacja TeamViewer* do pobrania [/background][/size][/font][url="http://www.teamviewer.com/pl/download/windows.aspx"][color=#FF0000]Tutaj[/color][/url]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=2][background=rgb(38, 38, 38)]*Aplikacja TeamViewer powoduje opoźnienia  tym samym może wystąpić lekki dyskomfort w zdalnym sterowaniu serwerem lecz nie wpływa to na szybkość serwera[/background][/size][/font]

 

VPS to już wole na swoim postawić albo kupic za 30 zł i do tego lepszego ... i na 12 miesięcy !!!!

Opublikowano

Yyy nie wiem czy wiesz, ale na vps nie odpalisz żadnej gry, gdyż nie posiada on akceleracji 3d ze względu iż jest on wirtualizacją :)

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza

Albert Einstein

Opublikowano

ciekawe dla czego napisales "za darmo" takim oczojebnym kolorem, a nie wspomniales nawet o cenie po tych trzech dniach testowania;p dla mnie to troche naciaganie itp. Tobie musi sie zwrócić za prąd oraz musisz na tym zarobić watpie byś mial taniej niz na vpsach na np exone przy malej ilosci vpsow u Ciebie

ok nic tu po mnie narazie...

Opublikowano

@ up to po co komus na jakims gównie a nie vps zakładać coś jak moze na swoim kompie i to jeszcze lepszym od tego...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...