Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dream World MC [ Kwadratowa Masakra ] [ 2 Sezon ] [ Dedyk 24/7 ] [ WL ] [ Nowy duży teren ! ]


KosmoTost

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Dream World MC

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: s42.csrv.pl:14205

strzalka.gifPotwory: Yep

strzalka.gifZwierz?ta: Yep

strzalka.gifPvP: Yep

strzalka.gifPremium: Nope

strzalka.gifNether: Yep

strzalka.gifBialaLista: Yep

 

 

admini.png

[ Head Admin ] Pompek121, [ Admin ] KosmoTost, [ Admin ] Bartosz19984, [Technic] Modex

 

pluginy.png

LifeMC itp...

 

inf.png

Jest to 2 Sezon Kwadratowej Masakry na Serwerze Dream World MC. Tym razem jest jeszcze więcej frajdy, więcej emocji i akcji ! Odchodzimy od nudnego tematu małej wyspy. Czas na coś większego ! Teraz czas na duży górzysty Survival !

 

Podanie na WL :

 

Nick :

Wiek :

Skype :

Coś o sobie :

Czemu nasz Serwer :

 

Opublikowano

Nick :MinecraftPre1

Wiek :14

Skype :tak macie

Coś o sobie :Lubie grac w mc .

Czemu nasz Serwer :Ponieważ grałem juz na waszych serverach

Opublikowano

Podanie na WL :

 

Nick : Dominik_PL

Wiek : 14 lat

Skype : Pavcio55

Coś o sobie : jestem miłym uczciwym graczem

Czemu nasz Serwer : Lubie serwery typu Kwadratowa Masakra

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Nick : PackFlamePL

Wiek : 11 lat :/

Skype : Mam

Coś o sobie : Mam na imię Marcin, w MC gram 3 lata.

Czemu nasz Serwer : Wasz, bo lubię serwery tego typu i myślę, że ogarnięta administracja

;)

mca.png

Opublikowano

Nick : Lecome

Wiek : 15

Skype : lloneeri

Coś o sobie : Mam 15 lat, jestem z Pomorza. Jestem poważny ale kiedy trzeba potrafię się wyluzować

Czemu nasz Serwer : Myśle że miło poznać nowych ludzi, a tego typu serwery są do tego idealne.

Opublikowano

Nick : Ekoeje

 

Wiek : 15

 

Skype : Ejo.W

 

Coś o sobie : Lubie grać ,gadać i pomagać

 

Czemu nasz Serwer : Ponieważ Lubie grać z "ogarnietymi" ludźmi Gdzie na WL szybko nie ogary znikną

:D oraz lubie grać wspólnie z innymi ludźmi

Opublikowano

Nick : Orfeal

Wiek : 20

Skype : Wole ts;a , ale jak chcecie podam na pw ...

Coś o sobie : Nie ma co pisać w miare ogarniety , student (obraza sama w sobie).

Czemu nasz Serwer : Bo wydaje się ogarnięty ?

 

Ps. Małe pytanie. Ile administracja ma lat ?

Opublikowano

Nick : FoOnS

Wiek : 15

Skype : Tylko TS, ale moge pobrać ;d

Coś o sobie : Jak ww mam 15 lat, uczę się grać na perkusji i bardzo lubię grać w nogę.Mam dobry humor i zawarcie nowych znajomości nie sprawia mi kłopotu.

Czemu nasz Serwer : Szukam już dość długo serwera na którym bd mógł pograć z innymi tak jak to robia youtuberzy, myślę że ten serwer będzie pro. :D

Opublikowano

Nick : SkuneX

Wiek : 14

Skype : Mogę podać na pw ale mam też ts'a

Coś o sobie : Tak jak każdy ogarnięty, lubie grać w nogę, piłkę ręczną siatkówkę oraz kosza. Nie mam nałogów takich alkoholizm czy papierosy.

Nie mam problemów z zawarciem nowych znajomości. Nawet dobrze się uczę.

Czemu nasz Serwer : Spoko się zapowiada i wydaje się być ogarnięty

2a32f1010caf9ce0767a1f2045c8a052.jpg
Opublikowano

Nick :MiklasPL

Wiek :13,5

Skype :Mam jak się dostane to podam

Coś o sobie :Lubię grać w MC dziennie około 3-4 h poza MC gram w piłkę nożną i koszykówę.

Czemu nasz Serwer :Bo dlugooo szukam serwera typu kwadratowa masakra , który sie ciekawie zapowiada mam nadzięje że zostane dodany

Opublikowano

Nick : QnikMaster

Wiek :16

Skype : tak - QnikMaster

Coś o sobie :

Mam na imię Dawid , pochodzę z Wrocławia , słucham reggae , lubie się dobrze bawić w miłym towarzystwie :)

Czemu nasz Serwe: A czemu , nie?

Opublikowano

Nick : MagicznyAutobus

Wiek : 15 lat

Skype : tak , dawid.plewa91

Coś o sobie : Sympatyczny , honorowy , ambitny facet o NIEBIAŃSKIM SKINIE ;D

Czemu nasz Serwer : Kwadratowa YEA ! <3

Opublikowano

Nick :Horusssek

Wiek :14

Skype :posiadam

Coś o sobie :nazywam sie szymon, chodze do gimnazjum, lubie sporty druzynowe i gre w minecrafta i inne gry

Czemu nasz Serwer :ponieważ czuję że to będzie ten którego szukam

Opublikowano

Nick :elort

Wiek :17

Skype :tak

Coś o sobie :nie griffue :D nie jestem jakis pojebanych hejterem

Czemu nasz Serwer :a bo szukam takiego jak ten :)

Opublikowano

Nick : DeCk0R ( Nie o tylko zero

:)

Wiek : prawie 14 :P

Skype : malykostek1999

Coś o sobie : Mam na imie Michał, Interesuje sie Piłką Nożną oraz grami

:)

Czemu nasz Serwer : Ponieważ myślę ze ten serwer będzię idealny

:D

 

Dzieki ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...