Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMOC]szukam zaufanego kogos do grania na dobrych moich kontach!


mix122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam szukam kogos zaufanego do grania ze mną na kontach konta sa dobre na serwerach zagranicznych. jeżeli ktos chciał by musiał by cos dać w zastaw cos zeby miec pewność lub cos kasy wydać! zapraszam pisać na priv dam gg

Opublikowano

witam szukam kogos zaufanego do grania ze mną na kontach konta sa dobre na serwerach zagranicznych. jeżeli ktos chciał by musiał by cos dać w zastaw cos zeby miec pewność lub cos kasy wydać! zapraszam pisać na priv dam gg

GG 23887041

 

Nikomu nie dawaj passow i wgl .. , bo sie konta pozbedziesz albo ci delikatnie powiem rozjebią ...

 

Graj sam , albo komus z rodziny daj żeby grał ..

Opublikowano

On stary, wyłudzał psc.

Mam już dowody - i teraz zostało przekazane. ;- )

Już mam jego imię i nazwisko, nie bede pisał wnet bd tutaj plakal co ma zrobic:DDD



FCB/BvB/Chelsea.

Messi<3

 

fbmessis.png

 

Opublikowano

kolego mateuszek chyba pomyliles chyba mnie z kimś a jak masz dowody to idź na psy a nie tu piszesz , bo pomyliles forum i temat!

Opublikowano

Tak on wyłudza PSC nie piście do niego !Che najpierw kod a później daje wam pasy tak mnie on okradł!ZŁODZIEJ!

Opublikowano

Dokładnie, a ty mix z tobą na skype gnoju jeden rozmawiałem myślisz, że nie poszłem,

Mam twoje IP kompa, bo pani z psc podała mi skad byla dokonywana platnosc na DO:)

Stary, ojjćć

Taki kozak tylko w necie, jak ( psy wpadną) to bd puacz; *



FCB/BvB/Chelsea.

Messi<3

 

fbmessis.png

 

Opublikowano

Haha:C leje hahahh:D

Weź, podałem gdzieś tu dane

Poza tym jestem panem, widać ze kolegi przydupas; )

Moim zdaniem, powinno być close/ bo koleś chce kogoś oszukac.



FCB/BvB/Chelsea.

Messi<3

 

fbmessis.png

 

Opublikowano

Haha:C leje hahahh:D

Weź, podałem gdzieś tu dane

Poza tym jestem panem, widać ze kolegi przydupas; )

Moim zdaniem, powinno być close/ bo koleś chce kogoś oszukac.

 

Czytanie ze zrozumieniem nie boli, jemu chodziło o panią, która podała ci dane kolesia, który ukradł ci $ z PSC.

userbarcopy.png

Opublikowano

macie racje to oszust na gg napisał mi ;

mix122

 

14:03:39

lecz musiał byc cos kasy dać na zabezpieczenie

14:03:45

oraz pewność

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...