Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[AC:R][Problem]Jak uruchomić AC Revelations z tym dziadowskim Ubisoft Game Launcher?


Grizzlach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sytuacja jest takowa: pobrałem repack gry od O22 z chomikuj i zainstalowałem. Teraz mam problem ponieważ Ubisoft Game Launcher włącza się, pokazuje się kilka kręcących się pasków i napis "Please do not close..." i po kilku sekundach okno znika i nic się nie dzieje. Myślałem że nie mam cracka to pobrałem i zcrackowałem (mam wersję zapasową plików w razie "w"). Nie pomogło - okno znika dalej. Kolega jakoś sobie z tym poradził, ale nie spytałem się go jak, a na dodatek teraz mi nie może pomóc. Ale mówił coś że jemu wystarczyło magiczne zreinstalowanie UGL i wszystko git no to ja zrobiłem tak samo myśląc że też będę miał tyle szczęścia, ale wałek. Teraz UGL w ogóle nie uruchamia i mam komunikat z rozkazem zreinstalowania gry. POMOCY LUDZIE! Siedzę nad tym od czterech godzi pomijając ściąganie innych wersji które nie działały....

Opublikowano

O ile wiem, forum nie toleruje piractwa, ale polecam ci, żebyś poczytał o wersji SKIDROW.

I hope life teach you good... I hope...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...