Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Kocioł już nie działa na AFK? To nie problem !


looyz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od wersji 1.4.2 naprawiono bug z kotłem, a mianowicie po wejściu do niego nie buguje nas (góra,dół).

 

Oto wymyślony przeze mnie AFK system.

 

Serwer pełny, a Ty musisz, np. pilnie wyjść ?

 

Teraz potrzebujesz tylko:

 

- płytkę naciskową x 1

 

- dowolny blok x 1

 

- piston x 1

 

Ustawiamy się tak jak na screenshocie. Ważne jest to, że trzeba stanąć na bloku z płytką jak i na pistonie. Wtedy uruchomimy (poprzez wejście na płytkę) piston, który nas podniesie do góry, a następnie opadnie, lecz zadziała płytka, więc znów nas podniesie piston i tak w nieskończoność.

 

post-211148-0-31255100-1353096380_thumb.png

 

 

Pozdrawiam, Looyz

Jeżeli Ci w czymś pomogłem to proszę odwdzięcz się mi "Lubię to!"

Opublikowano

Dobre , na to nie wpadłem , dzięki , lajk . :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Każdy może na to wpaść. Trochę dla mnie za proste jak na tuta :)

A jednak ktoś o tym nie wiedział :) ( patrz kolega niżej)

Jeżeli Ci w czymś pomogłem to proszę odwdzięcz się mi "Lubię to!"

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Wystarczy znać podstawe redstone (że płytka odpala pistona) i już można takie coś zrobić. Według mnie nie przydatny tut.

SKRADZIONO MI KONTO NA TYM FORUM !

MÓJ DAWNY NICK TO: Ex?

JEŻELI KTOŚ JEST WSTANIE MI POMOC ODZYSKAĆ KONTO, PROSZE PISAĆ PW ! DAM PEŁNO LIKÓW

Opublikowano

Ciekawe zrobione.Nigdy o tym nie myślałem bo nie miałem takich problemów,aczkolwiek całkiem interesujący pomysł.Działa to przy autowyrzucaniu?

U mnie działało :)

Jeżeli Ci w czymś pomogłem to proszę odwdzięcz się mi "Lubię to!"

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@ref

Jeżeli Ci w czymś pomogłem to proszę odwdzięcz się mi "Lubię to!"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...