Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chcesz zrobić serwer? nie umiesz zalatwic sobie Pluginów itp.? Zajrzyj


`Aer0x.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie daje wam pliki serwerowe By BR3ND - nie uznaje ze to moje autorstwo ale poprostu polecam..

Nie szukajcie i nie róbcie własnych paczek tak jak BR3ND ponieważ raczej wam to nie wyjdzie :>

 

BR3ND - Jeśli to czytasz to daj lapke ze to dalem na samą góre a takto to jest to pewnie gdzieś głęboko w Archiwum Minecraft

:)

 

Link do Paczki By BR3ND :

http://www.mpcforum....bukkit-144-r01/

 

PS. Polecam bo używałem

;) - WorldGuard jest po polsku i wiele więcej. Sprawdzcie sami

Licze na lapki

:)

Kto zrobi Sygnature i Avatara z Minecrafta?

Pisać PW - Daje + i Like na większości postów.

Opublikowano

Tak jak w temacie daje wam pliki serwerowe By BR3ND - nie uznaje ze to moje autorstwo ale poprostu polecam..

Nie szukajcie i nie róbcie własnych paczek tak jak BR3ND ponieważ raczej wam to nie wyjdzie :>

 

BR3ND - Jeśli to czytasz to daj lapke ze to dalem na samą góre a takto to jest to pewnie gdzieś głęboko w Archiwum Minecraft

:)

 

Link do Paczki By BR3ND :

http://www.mpcforum....bukkit-144-r01/

 

PS. Polecam bo używałem

;) - WorldGuard jest po polsku i wiele więcej. Sprawdzcie sami

Licze na lapki za to że wam to wygrzebałem

:)

 

 

Tak, nie róbcie własnych paczek, nie wszystkie serwery będą takie same >.<. Gratuluję toku myślenia. Jak wygrzebałeś, jak jest na pierwszej stronie ? Oj, nie tak się Like nabija :D.

Opublikowano

Na co to piszesz jak w modding'u bardzo prosto znaleźć ten temat.

Moim zdaniem temat do zamknięcia

Opublikowano

Na co to piszesz jak w modding'u bardzo prosto znaleźć ten temat.

Moim zdaniem temat do zamknięcia

 

Jakoś ja tego 2h szukalem -_-

Kto zrobi Sygnature i Avatara z Minecrafta?

Pisać PW - Daje + i Like na większości postów.

Opublikowano

Skoro temat dot. plików już jest to ten idzie do kosza, gdyż jest zbędny. Jak chcesz wyrazić swoją opinię na temat plików to napisz to w temacie.

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...