Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.2/1.4.4] KoxCraft [survival] [Kwadratowa Masakra] [WL]


THEMinePL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg KoxCraft

 

informacje2.png

 

strzalka.gifTYP: Survival (Kwadratowa Masakra)

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: f20.owncraft.pl:25056

strzalka.gifPotwory: On

strzalka.gifZwierzęta: On

strzalka.gifPvP: On

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

Administracja4.png

Nie ma i nie będzie

 

pluginy2.png

lifemc,authme,world server,nocheatplus

 

InformacjeDOT2.png

Podanie na White Liste piszemy pod w komentarzach w następujący sposób:

 

Wiek:

 

Nick:

 

Czy będziesz nagrywał:

 

Staż w minecraft:

 

Kanał na YT(link):

 

Czy przeszedłeś mutację:

 

Opublikowano

Wiek: 14

 

Nick: Dominik_PL

 

Czy będziesz nagrywał: nie mam konta

 

Staż w minecraft: 3 lata

 

Kanał na YT(link): nie mam

 

Czy przeszedłeś mutację: jeszcze nie

 

wersja 1.4.4 czy 1.4.2?

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Wiek:14

Nick:Sawarz

Czy będziesz nagrywał?:Nie mam konta.

Staż w Minecraft:2 lata

Kanał na YT (link):Nie mam konta.

Czy przeszedłeś mutację?:Niestety jeszcze nie.

Opublikowano

WIEK: 14 LAT

NICK: Terminal

Czy będziesz nagrywał: Osobiscie nie ale mogę się dołanczac do czyis nagrywan (Oczywisci za zgodą)

Staż w MC: Gram od alphy

Kanał na YT: Nie

Czy przeszedłeś mutacje: W trakcie

Opublikowano

Wiek:15

 

 

Nick:Pastek

 

 

Czy będziesz nagrywał:Jak bedzie fajnie.

 

 

Staż w minecraft:2 lata

 

 

Kanał na YT(link):pastek37

 

 

Czy przeszedłeś mutację:Tak

sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

Ok wszystkie zaakceptowane. Serwer dopiero zaczyna:) Oczywiście polecajcie również serwer

 

a serwer jeszcze na 1.4.2

 

Zapraszam na serwer!

@ref

Opublikowano

Wiek:15

 

Nick:Lomes

 

Czy będziesz nagrywał:Tak ,lecz narazie problemy z yt

 

Staż w minecraft:kolo 2,5roku

 

Kanał na YT(link):mam konto lecz nie podam bo robie nowe

 

Czy przeszedłeś mutację:tak

Opublikowano

Wiek: 11

 

Nick: BatMan

 

Czy będziesz nagrywał: Tak ;>

 

Staż w minecraft: Od Alphy

 

Kanał na YT(link): www.youtube.com/user/MCoOki3s

 

Czy przeszedłeś mutację: Jeszcze nie - ale nie mam piskliwego głosu

Kto zrobi Sygnature i Avatara z Minecrafta?

Pisać PW - Daje + i Like na większości postów.

Opublikowano

Wiek:14 Lat

 

Nick: Noneq

 

Czy będziesz nagrywał: Tak

 

Staż w minecraft: 2 lata

 

Kanał na YT(link):youtube.com/user/ Nonek1337 Dopiero zaczynam ;]

 

Czy przeszedłeś mutację: Sądzę , że tak oceń po filmach ;]

Opublikowano

Wiek:

15

 

Nick:

MineGryson

 

Czy będziesz nagrywał:

Może ;p Ale z kimś

 

Staż w minecraft:

2 Lata

 

Kanał na YT(link):

Będę zakładał nowy starego nie podaje

 

Czy przeszedłeś mutację:

Tak

[+18]

 

http://marekjoe.xaa.pl/Minecraft/Diamonds/index.php?add=SkyTek

 

Opublikowano

Wiek:15lat

 

Nick:MagicznyAutobus

 

Czy będziesz nagrywał:tak

 

Staż w minecraft:2lata

 

Kanał na YT(link): brak , mialem 120 widzów - zakladam new konto

 

Czy przeszedłeś mutację:tak

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg KoxCraft

 

informacje2.png

 

strzalka.gifTYP: Survival (Kwadratowa Masakra)

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: f20.owncraft.pl

strzalka.gifPotwory: On

strzalka.gifZwierzęta: On

strzalka.gifPvP: On

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

Administracja4.png

Nie ma i nie będzie

 

pluginy2.png

lifemc,authme,world server,nocheatplus

 

InformacjeDOT2.png

Podanie na White Liste piszemy pod w komentarzach w następujący sposób:

 

Wiek:15

 

Nick:R0X0R

 

Czy będziesz nagrywał:Nie

 

Staż w minecraft:4 lata

 

Kanał na YT(link): nie posiadam

 

Czy przeszedłeś mutację:Tak

 

 

Opublikowano

serwer działa to po pierwsze a po drugie Dodaje wszystkich na white liste ale sorki dopiero jutro bo dziś trwają prace nad serwerem:)

Do zobaczenia na serwerze

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: EderiS

 

Czy będziesz nagrywał ?: Prawdopodobnie nie , ale zobaczymy .

 

Staż w minecraft'a : Około 3/4 lat .

 

Konto na Yt : Niestety nieposiadam.

 

Czy przeszedłeś mutację: W trakcie , ale myslę że nie jest tak źle .

 

 

@ Edit

 

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Napisz jak dodałeś .<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

46820918531396229759.jpg

Nie wykonuję zleceń !

Opublikowano

Wiek:16

 

Nick: smile09

 

Czy będziesz nagrywał(a): nie

 

Staż w minecraft: od 5 miesięcy?

 

Kanał na YT(link): nie nagrywam

 

Czy przeszedłeś mutację: Jestem dziewczyną, więc trudno, żebym miała mutację.

Opublikowano

Wiek: 16

 

Nick: Sharen55

 

Czy będziesz nagrywał: Nie

 

Staż w minecraft: 5 miesięcy

 

Kanał na YT(link): nie nagrywam

 

Czy przeszedłeś mutację:

Jestem dziewczyną.

Opublikowano

Wiek-15lat

 

Nick:-GregorQ

 

Czy będziesz nagrywał: Zastanowie się

 

Staż w minecraft: Rok

 

Kanał na YT(link): Nie mam kanału

Czy przeszedłeś mutację: Narazie jeszcze nie

jkj31c.jpg

Teraz GramBezNicku lub TesTerowy

Opublikowano

Wiek: 13

 

Nick: Luriix

 

Czy będziesz nagrywał: Nie

 

Staż w minecraft: 1 rok

 

Kanał na YT(link): Nie mam

 

Czy przeszedłeś mutację: Zaczynam przechodzic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...