Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Zrobi ktoś paczkę pod let's playe?


tasakamana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema zrobił mi by ktoś paczkę modów bo już pisze od niedzieli i nic nikt nie zrobił ;/ niestety lista modów:

a mody to chciałbym takie: (nie podaje loaderów forge itp , ale chce je w paczce:] )

OptiFine

Rei's minimap

BackPack

BattleTower(ZMNIEJSZYĆ WYSTĘPOWANIE)

DungeonPack:(TYLKO TROSZKE ZMNIEJSZYĆ WYSTĘPOWANIE)

EnchantingPlus:

EnderStorge:

ExtraBiomesXL:

LegendaryBeast:

InvTweaks:

MystCraft:

Pam's combine mod:

Ruin's:

SoulShards:

TwilghtForest:

Tale Of Kingdoms:

equivalent exchange 3

DivineRPG:

Mo'Creatures

NEI:

The Eternal Frost:

Pre-Historic mod:

The Runic Dust mod:

WIEC TERAZ COŚ WAŻNEGO MIANOWICIE CO DO BUGÓW SĄ ONE W TALES OF KINGDOMS JAK DAM ZAKŁADKE SELL. JEŚLI BIJE BOSSA Z BATTLETOWER WYWALA MC , JESLI PRZECHODZE PRZEZ PORTAL W DIVINE RPG TEŻ WYWALA MAM NADZIEJE ŻE UDA CI SIĘ TO NAPRAWIĆ . DIVINE RPG PRAWDOPODOBNIE TO BUBUJE JEŚLI NAPRAWISZ TO I BEDZIE DIVINE TO JESTEŚ PRO ALE JEŚLI SIĘ NIE UDA USUŃ GO !

SIEMA, JA JESTEM TASAKAMANA A TO JEST CAŁKIEM PUSTA SYGNATURA WIĘC JEŻELI CI POMOGŁEM DAJ LIKE !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...