Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.4] Nowy Dedykowy serwer ! Survival ! Wojny Gildi ! <--------------------[1.4.4]


TaKaK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Nazwy jeszcze nie mamy ! :)

 

informacje2.png

 

strzalka.gif TYP: Survival + Frakcje

strzalka.gif Sloty: 20 Będzie Więcej

strzalka.gif IP: 46.29.23.171:25835

strzalka.gif Potwory: Tak

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

strzalka.gif PvP: Tak

strzalka.gif Premium: Nie

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie

 

 

Administracja4.png

Bardzo Fajna

 

pluginy2.png

Nasze xD

 

InformacjeDOT2.png

 

 

Serwer na którym grał prawdziwy skkf !!!!

Opublikowano

Nazwy jeszcze nie mamy

 

Nazwy nie macie... Slotów tak mało i pewnie grał na nim skkf... Taki kit to możecie wciskać dzieciakom, ale każdy wie, że skkf gra tylko na serwerach premium

4770714280454741315510.png
Opublikowano

A więc tak, NIE POLECAM TEGO SERVERA PONIEWAŻ:

 

Byłem tam adminem, dzisiaj dokładnie pare minut temu. Starałem się, budowałem, pomagałem, nawet dostałem dostęp do FTP. Wielu z was by pewnie już rozje**** serva na maxa, ale ja nie jestem taki, zaufałem administracji, i tym się kierowałem, dobrem servera że będzie przyszłość.Na końcu zabrali mi admina, dali bana, potraktowali jak cwela, zachowali się jak chamy. Na servie można kupic vipa, nie polecam, i jak chciałem poprosić o odzyskanie szans to "za kase". Admini nie ogarzy, nie ogarniają pluginów, server ma LAGI NA MAXA, resety co 5 minut, cofki,zmianki, admin sępi od każdego kase na "sloty". Serv bez dalszej przyszłości.

 

NIE POLECAM!

 

@EDIT

 

Teraz przeczytałem o tym skkf hahahah normalnie powalilo mnie..

Opublikowano

mnie dziwi to ze przez 20 min proboje wbic na server i ciogle jest 25/25 .....

@edit server jest po prostu ZJEBANY!!!!!!!!!! kurwa mac gm na spawnie robi milion zwierzat daje eq.... i admini nie ogarniaja nie polecam!

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...