Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przejęcie dysku na własność - komplikacje. Pilnie proszę o pomoc!


DaPik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem posiadaczem systemu windows 7, zaczne od genezy mojego problemu. Mój system dzisiaj nie chciał się podnieść więć podpiąłem dysk pod inny komputer, po uruchomieniu nie miałem uprawnień do tego dysku więc przejąłem go na własność i nadałem sobie uprawnienia. Uruchomiłem konserwacje, po powrotnym podłączeniu system sie uruchomił lecz zostałem zasypany komunikatami o braku dostępu, czy uszkodzeniu np z gadżetów windows że "settings.ini" jest używany. Nie miałem uprawnien do dysku systemowego po przejęciu go na własność przez aktualnego użytkownika i nadaniu mu uprawnien mogłem już przeglądać zawartość dysku lecz programy ŻADNE nie miają dostepu. Sprawdziłem na innym kompie : właścicielem dysku C jest TrustedInstaller, na laptopie też lecz po wejsciu w właściwości/zabezpieczenia/zaawansowane/właściciel/edytuj/inni użytkownicy i grupy/ zaawansowane / znajdź teraz nie ma czegość takiego, próbowałem nadawać uprawnienia Administratorą komputera i Systemowi, lecz z mizernym skutkiem ponad to probowałem w cmd /takeown, /setowner , /grant lecz po 5 folderach wyskakuje blad o braku uprawnień. Jest to naprawde bardzo ważne dla mnie prosze o pomoc!

Podsumowując:

Przez kombinacje w zabezpieczeniach żaden program nie działa.

"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim"

Elberd Hubbard

Opublikowano

Właśnie tego chcę uniknąć.

"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim"

Elberd Hubbard

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...