Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Więcej FPS oraz zarobek na Reinor.pl "na biednie".


Spaxor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano.

 

W tym poradniku napiszę 2 poradniki (trolololo masło maślane xD).

1. Jak mieć więcej FPS na reinor.pl

2. Jak zarobić niewielkim kosztem na reinor.pl

 

 

Okej! Zaczynamy!

 

1. Więcej FPS.

 

Gdy mamy wypakowanego klienta reinor...

1. Ściągamy autopatcher'a, linki poniżej.

2. Po wklejeniu go do klienta odpalamy go.

3. Po zpatchowaniu ustawiamy grafikę i klikamy "Rozpocznij grę".

 

Po każdym wyłączeniu musimy powtarzać krok 3, gdy odpalimy klikając "reinor.exe" będzie mniej FPS niżeli odpalając przez "autopacher.exe".

 

 

Download:

http://reinor.pl/download.php

 

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/7fd3a9e117af7acb57e3cf79ba9d0f2765a5befa148079671a3f2eef8373dbd5/analysis/

 

 

 

Okej, teraz druga część poradnika.

 

2. Jak zarobić przy minimalnym nakładzie pieniędzy?

 

Robimy sobie buffa jeżeli jeszcze nie mamy (buffy 3x P, w eq tyle inta ile się da (12 wachlarz, 12 tarcza, 4 perłowy naszyjnik, 14 kolce z łez)). Mamy wtedy buffki po ok. 55% oraz odbicie 70%, tyle w zupełności wystarczy!

 

Ok. Mamy buffa. Teraz robimy naszego dropka, SURĘ WP! Wbijamy mu 3 skille na P: czarowane ostrze, czarowana zbroja i strach. Powinniśmy mieć to wbite na 52 lvlu, dalej już nie expimy tylko włączamy pierścień zapomnienia.

 

EQ jakie robimy na dropka. Koniecznie dużo pż i % do pż, % do pe oraz % na yangi! Takie eq jakie mam starcza w 100%, na lajcie sobie kładę spoty :) Bez KD które weszło przypadkiem także bezproblemowo ogarniałem bez rosek!

 

Staty:

Max int, reszta w wit.

 

eq.png

 

Z takim EQ biegniemy na te 2 spoty w v2:

 

spoty.png

 

W takim EQ, bijąc na tych 2 spotach z buffem w ok. godzinę jest 10bryłek.

Jeśli będę miał czas to nakręcę jak idzie dropienie takim dropkiem :)

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano
Gdy mamy wypakowanego klienta reinor...

1. Ściągamy autopatcher'a, linki poniżej.

2. Po wklejeniu go do klienta odpalamy go.

3. Po zpatchowaniu ustawiamy grafikę i klikamy "Rozpocznij grę".

 

 

nie ze hejtuje czy cos ale niektore komputery maja slabsza grafike i lepiej brac Auto.

Opublikowano

@UP

 

Nie rozumiem Cię. Ustawiamy grafikę.. chodzi mi o config, rozdzielczość etc. :)

 

Niektorzy ludzie maja slabsza Grafike w komputerch wiec jak ustawia na GPU moze im bardziej sie zacinac oraz moga miec mniej FPS.

 

GPU - Grafika

CPU - Procesor

Opublikowano

Niektorzy ludzie maja slabsza Grafike w komputerch wiec jak ustawia na GPU moze im bardziej sie zacinac oraz moga miec mniej FPS.

 

GPU - Grafika

CPU - Procesor

 

Teraz rozumiem... ale mimo wszystko ja przy takich samych ustawieniach włączając autopatcherem nie mam żadnych lagów :)

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano
Opublikowano

a ja tak z innej beczki, jakie raty sa tego serwa. Oplaca sie zaczynac? Bo ciekawy ;]

http://www.mpcforum.pl/topic/731441-reinorpldedyk/

 

 

to ze ty nie masz nie znaczy ze inni tez nie bd. mieli :)

nie kazdy ma taki sam komputer ;)

No nie każdy, ale mi działa więc postanowiłem się tym podzielić, może komuś będzie też działało :)

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

I po ch** żeś to pisał? Teraz tam będzie tyle ludzi, że nic nie będzie szło wydropić.

Sądząc po poziomie Twojej odpowiedzi mogę wywnioskować, że sam o tym nie wiedziałeś. Poza tym nie jestem psem ogrodnika (w końcu nie dropię 24/7).

 

 

#REF

CZYTAJCIE I DROPCIE! ;)

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Heh w sumie mozna sie domyslic takze niewiem w czym problem,ale lap lajka zaczyna mi sie chciec tam grac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...