Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mam takie niespodziewane zadanie domowe zobaczcie ;)


MasterD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc mam za zadanie zrobić blog który zrobiłem no i muszę jak najwięcej wejść mięć i chcę prosić was o pomoc i o jak najwięcej wejść ;) i wszyscy niech komentują ja dam like za dobry komentarz ;)

Bardzo będę Wdzięczny ;)xxx

Proszę o podania propozycji i utworów które mogę dodać do bloga ;) jak najlepsze no i za Pomoc i Wejścia Bardzo dziękuje :)

crsigpng.png

Zbieram like na śniadanie!

Nie bądź żydem daj Pacanie ! ;)

Bez obrazy wam Nadaje :)

Opublikowano

Gówno nie blog, dzisiaj blogi się robi we wordpressie i na własny koszt...

A nie za darmo jakieś gówno na wix....

 

Pewnie dla nauczyciela jesteś zajebistym webmasterę....

Dla mnie ciotą, bez obrazy.

Opublikowano

Przybyłem

Zobaczyłem

Wejście zostawiłem

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

Opublikowano

Gówno nie blog, dzisiaj blogi się robi we wordpressie i na własny koszt...

A nie za darmo jakieś gówno na wix....

 

Pewnie dla nauczyciela jesteś zajebistym webmasterę....

Dla mnie ciotą, bez obrazy.

nom mnie to też wkurza takie posrane zadania zadają że hej ;) Like leci za super wypowiedz ;)

 

ja tylko te zadanie chcę zrobić żeby pały nie dostać ;) więc nie wiem poco mnie obrażać lepiej wkurwiać się na nauczycieli bez obrazy ;)

 

Jak będzie wam się nudziło to wbijajcie chwile na mój blog a potem wypadajcie hehe ;) tylko makarony takie zadania zadają dlatego jest taka łatwa nauka we Włoszech ;) no bo jak by nie było profesora mam włoskiego hehe ;) no ale pewnie wszyscy tacy są ;) chodzi mi o nauczycieli oczywiście ;)

 

Bardzo dziękuje tym co mi wchodzą na bloga no i daje like jak ktoś coś napisze na temat tego zadania Wielkie dzięki LUDU POLSKI ;)

crsigpng.png

Zbieram like na śniadanie!

Nie bądź żydem daj Pacanie ! ;)

Bez obrazy wam Nadaje :)

Opublikowano

Przynajmniej gatunku muzycznego nie masz spaczonego i za to u mnie plus :)

co 3 dni coś dodaje ;) więc co 3 dni będzie coraz więcej ;) a dodaje dla zabawy no i słuchania muzy ;)

 

najlepiej to jak byście mi doradzili co mogę dodać do blogu jakieś fajne muzy ;) więc się wypowiadajcie a ja dodam ;) najlepsze utwory ;)

no i jeszcze raz dzięki za kolejne wejścia ;)

crsigpng.png

Zbieram like na śniadanie!

Nie bądź żydem daj Pacanie ! ;)

Bez obrazy wam Nadaje :)

Opublikowano

Gówno nie blog, dzisiaj blogi się robi we wordpressie i na własny koszt...

A nie za darmo jakieś gówno na wix....

 

Pewnie dla nauczyciela jesteś zajebistym webmasterę....

Dla mnie ciotą, bez obrazy.

 

ja sie na grafice i stronkach w ogole nie znam, ale chodzi o to ze co to za zadanie by mieć jak najwięcej wejść? to jest akurat sciema

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...