Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie pisałem próbnego testu z J.Angielskiego.


wencek99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy dostanę zerówkę za to że nie napisałem dzisiaj próbnego testu z Angielskiego? po prostu nie włączyłem zegarka i zaspałem. obudziłem się ok. 11 więc do szkoły już nie poszedłem, mam szanse napisać czy dostane 0?

Opublikowano

Przecież próbne nauczyciele w szkołach sprawdzają i nie są one do niczego potrzebne, ale myślę, że za dopierdalanie emotek w każdej linijce powinni Ci to jakoś wynagrodzić.

Trolling is a art.

Opublikowano

tylko że ja jestem w 2 gimnazjum, i jest gorsza ocena od 1 czyli 0 (zerówka)

czy dostane te 0? czy napisze?

Opublikowano

@2UP To że u Ciebie nie ma czegoś takiego jak ocena 0 to nie znaczy, że on jest jakiś "ALIEN" ?

Jak najbardziej u mnie w szkole też jest coś takiego jak ocena zero.... Nauczyciele wstawiają ją gdy np.

Uczeń jest nieobecny podczas testu... w niektórych szkołach ocena się liczy do średniej jako gorsza ocena od 1 a w niektórych jest traktowana

jako oznacznik, że uczeń do testu nie przystąpił i ona nic nie oznacza..

 

Co do tematu to nie obawiał bym się na Twoim miejscu ponieważ ocena 0 jest oceną która powinna skłonić ucznia do poprawy jej,

a z racji, że nie masz takiej możliwości oceny być nie powinno

1329228482-U118767.png

Specjalista
Opublikowano

tylko że ja jestem w 2 gimnazjum, i jest gorsza ocena od 1 czyli 0 (zerówka)

czy dostane te 0? czy napisze?

 

Od kiedy pisze się testy w drugiej klasie?

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Od kiedy pisze się testy w drugiej klasie?

to u ciebie w 2 klasie gimnazjum nie pisało się próbnych testów?
Specjalista
Opublikowano

to u ciebie w 2 klasie gimnazjum nie pisało się próbnych testów?

 

Niestety u mnie kilka lat temu nie pisało się testów próbnych w drugiej klasie, jedynie w trzeciej i szóstej podstawowej.

1365526782-U231645.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...