Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] BOta do zmiany bonów które są u NPC


_KakaCper_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema all... Piszę ten temat, ponieważ gram na privie ProMt2 i na tym serwie jest to że bony zmienia się u NPC... i moje pytanie czy jest taki BOT lub coś do automatycznej zmiany bonów u NPC ?

 

Zmiana bonów na tym serwie u NPC wygląda tak :

 

svcs.png

Jeżeli jest jakiś sposób aby automatycznie zmieniać te bony proszę o Pomoc...

Odwdzięczę sie miesięcznym Limitem ,,Like,, i 5* w profilu...

 

Bardzo mi na tym zależy... jeżeli ktoś mi wykona BOTA który działa to mogę za niego ZAPŁACIĆ PLN..

 

Z góry dzięki ; )

 

Potrzebuje tego ; )

 

;)

95 % WARNA @@@

 

Yea...

Opublikowano

Cześć niestety nie stwożono niczego takiego co może zminiac bonki u npc.:/ owszem bs są ale tylko te classic czyli na zmianki:)

c7kh.jpgStunt Dziffko!



Opublikowano

Cześć niestety nie stwożono niczego takiego co może zminiac bonki u npc.:/ owszem bs są ale tylko te classic czyli na zmianki:)

Serio? ;D



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Cześć niestety nie stwożono niczego takiego co może zminiac bonki u npc.:/ owszem bs są ale tylko te classic czyli na zmianki:)

 

A wy piep. głupoty dawno jest taki bs ;)

 


download:

www.metin2mod.tk

Opublikowano

@Up ale na serwerze ProMt2 jak są przyciski z różnymi nazwami... po kazdej zmiania zmienia się nazwa przycisku.. są 4 nazwy :

  1. Zmień,
  2. Kontynuuj
  3. Zmień Bon
  4. Dalej

Umie ktoś coś na to poradzić? Bo na filmiku zauoważyłem że wpisuje się Nazwa przyciusku ... a na ProMt2 są 4 nazwy... POMOCY

2203219498.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...