Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] Reaktywacja serwera McWitch [Jail-Prison]


motylii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

29dtm9y.png

 

dotservblue.png

 

ipblue.png

188.165.230.57:14020

 

adrestsblue.png

 

Brak

 

typserwerablue.png

Jail + domieszka 4fun'u

 

potworyreklama.png

 

Tak na naszym serwerze znajdziecie potwory.

 

pvpreklama.png

 

Oczywiście,że tak posiadamy w pełni dopracowany spacerniak gdzie gracze mogą wykonywać PvP

;)

 

premiumreklama.png

 

whitelistreklama.png

 

plugblue.png

 

bdbdopracowane.png

 

ekipablue.png

 

wlasciciel.png

 

Thaay

 

opiekunserwera.png

 

Vesslin3

 

 

MateoZiom

 

adminaf.png

 

Naklo

 

modeko.png

 

Ledunar

 

dodatkowe.png

 

Serwer jest reaktywacja serwera jail, który można powiedzieć był pełen błędów i nie dopracowań, lecz tego już nie ma !

 

,Każdy z was czytając tą prezentację pomyśli sobie, "Ahh kolejny zwykły jail, który będzie tylko zwykłym nudnym kopaniem.

Tak oczywiście ten mod serwera to głownie kopanie, lecz u nas kopiesz tylko do sektoru C

a potem zaczyna się zabawa!

Oto ss:

Jednego z pierwszych sektorów, w którym zaczynamy naszą "przygodę"

20121115165358.png

 

Lecz my poszliśmy krok do przodu i do całego więzienia dodaliśmy wiele różnych rzeczy,

pierwszą nowością którą nie spotkacie, na innych serwerach są potwory z unikalnymi dropami,

które znajdują się od 4 sektoru, aż do końca !

20121115165524.png

Dobrze, bicie potworów co w tym ciekawego?

O tym też pomyśleliśmy i do każdego z tych potworów, dodaliśmy unikalny drop

który możemy sprzedać w sklepie lub, zostawić dla własnego użytku.

 

Następna sprawą na serwerze są bossy !

201211151710092.png

Bossy wyglądają identycznie jak zwykłe potworki, lecz mają

od nich dużo więcej hp, większą siłę , mogą używać skili, a ich drop

jest dobrany idealnie do siły, danego bossa.

 

Na serwerze aktualnie posiadamy 5 bossów, planujemy dodawać kolejne.

 

Najsilniejszym, bossem aktualnie jest wiedźma

20121115171307.png

Posiada ona

150000 życia

20 siły ataku

Oraz skile atakujące oraz passywne !

 

Dobrze, ale przecież wiedzmy nie zabijemy, sami co wtedy?

O tym też pomyśleliśmy i dodaliśmy clany które, dodają nam wiele ciekawych

urozmaiceń w grze mianowicie.

  • Członkowie clanu mają indywidualne rankingi
     
  • Każda gildia może wyzwać inna na wojnę clanów
     
  • Członkowie clanów posiadają teren o wymiarach 50x50, gdzie mogą wybudować swoją bazę.
     
  • Członkowie clanu nie mogą siebie bić
     
  • Członkowie clanu przed swoimi nickami mają wypisaną dowolnym kolorem, swoją nazwe !

Kolejną sprawą są ogrody, tak na naszym serwerze będzie można posiadać swój ogród, gdzie można tylko hodować roślinki !

:)

20121115185224.png

Skoro są ogrody to i są cele , do przechowywania najważniejszych rzeczy !

20121115165720.png

Na serwerze również jest spacerniak, a co w nim? Na spacerniaku mamy włączone pvp, gdzie możemy bić sie z innymi graczami !

Na spacerniaku umieszczony jest również parkour + escape, utrudnieniem jest to, iż gracze mogą Cię bić gdy ty go przechodzisz !

Na spacerniaku znajduje się też labirynt w którym możemy ukryć się przed wrogiem i zaatakować go !

UWAGA

Drop z ludzi jest również ustawiony.

Mamy 1% szans na dropnięcie z kogoś żelaznych ekwipunków , diamentów, a nawet itemy enchantowane !

20121115165314.png

Kolejną atrakcją na naszym serwerze jest zwyczajny paintball. Na którym możemy się odstresować, i porzucać w siebie snieżkami;)

20121115185957.png

Resztę możecie zobaczyć w grze, przekonać się jak to wygląda, tutaj dodam jeszczę pare ss'ów jak wyglądają teleporty, do poszczególnych sektorów, spawn oraz stołówka.

20121115165003.png

20121115165144.png

20121115165345.png

 

 

Co planujemy jeszcze dodać?

1. MobArena z własnymi klasami- poziom postępów 50%

2. Arena spleef - poziom postępów 90%

3. Arenę Endu, gdzie smok będzie respił się co około 12h - poziom postępów 20%

4. Dodanie nowego bossa (gianta) który będzie miał bardzo dużo hp, i nie będzie możliwe go pokonac

w 2-3 osoby, ponieważ będzie się on leczył. - 0%

5. Dodanie nowych aren do paintball'a- 70%

6. Arene PvP typu 1 na 1// 2na2//5 na 5// -- plugin w trakcie pisania.

 

A może ty masz propozycję, co dodać na serwer aby jeszcze lepiej się grało?

Napisz chętnie rozpatrzymy każdą propozycję, oraz najlepsze nagrodzimy !

 

UWAGA POSZUKUJEMY OSÓB ZAJMUJĄCYCH SIĘ REKLAMĄ SERWERA

OFERUJEMY

1. Dowolną rangę w grze Vip etc.

lub stanowisko Admina

 

Czego wymagamy ?

Min 15 lat

Obowiązkowego posiadania mikrofonu

Znajomość komend

Znajomość ortografii

Stosunek do graczy !

 

Jeżeli spełniasz te wymagania napisz , do nas !

 

PRZEWIDYWANY START SERWERA PIATEK-SOBOTA GODZINA 18.00-20.00

 

NAJAKTYWNIEJSZE OSOBY W TYM TEMACIE MAJA SZANSE NA WYGRANIE VIPA NA OKRES 30 DNI, oraz 3 osoby z największą liczbą postów w tym temacie na serwer zostaną wpuszczone 30 min, przed oficjalnym startem.

imetin_logo.png

Opublikowano

Polecam, serwer jak i administrację widzę że od '1 fazy serwera" bardzo wiele się zmieniło, ale zmieniło się na lepsze napewno zagram, i może znów podbije cały spacerniak, wraz z moim clanem VideCulFide !:)

Opublikowano

Sporo już gotowe zostały jeszcze ceny i takie tam pierdoły :D start bedzie chyba jutro ale kto wie? zdradzę wam tyle z wiedźmy dorpią itemy których nie zdobędziemy normalnie :)

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

mam nadzieje ze w piątek będzie ;x to od razu pierwsza nockę (na serwie) zagram ;P

 

drop z graczy enchantowanych itemow ?

Tzn. jakieś dobre enchanty (np: ostrość 4 Podpalenie 2) czy lipne (np: odrzut 2) ? :D

Opublikowano

Ok :) podasz te 4 rodzaje to ewentualnie w następnym miesiącu kupie :)

 

I jeszcze jedno mi się przypomniało ile będzie stref?

tumblr_ltj9tecPg71qlaozdo1_500.png

Opublikowano

Narazie jest do O ale będa do Z

 

Vipow ci nie ejstem w stanie podać bo mogą zajść ewentualne zmiany więc niechce mieć potem problemów

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

Ok spoko ja pamiętam że był według mnie jeden błąd na starym serwie.

 

że nie było szans zdobyć zbroi max kamienny miecz a były już spawnery... więc lepiej dać chociaż jakieś krowy albo żelazne eq :).

 

Ile będzie kosztowało założenie frakcji?

tumblr_ltj9tecPg71qlaozdo1_500.png

Opublikowano

Jest sektor z żelazem...

co do klanu to nwm bo H@ nie podal mi ceny...

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

Dziekuje, za tak mile komentarze, co do clanow, nie mam pojecia jeszcze sam co do ceny, ale mysle ze nie bedzie to mala cena, poniewaz nie chcemy, aby na serwerze clany byly dwu czy trzy osobowe. :)

imetin_logo.png

Opublikowano

3UP

enchanty sa losowe.

2 UP

jeszcze 1.4.2

UP

Jezeli ogarniasz wszystko, m.in ortografie i oczywiscie komunikacja. :)

 

3UP

enchanty sa losowe.

2 UP

jeszcze 1.4.2

UP

Jezeli ogarniasz wszystko, m.in ortografie i oczywiscie komunikacja. :)

imetin_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...