Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić radar na wersji 1.6.3?


Xmms

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem format i nie mam kompilatora do cpp, więc ci nie zrobię tego jako dllki, ale jeżeli chcesz to możesz użyć tego:

Aby widzieć nicki wszystkich graczy po rogach ekranu (wiesz o co chodzi, to tak jak na specu siedzisz i wdzisz ich nicki :P )

 

Zmieniasz:

Soldat.exe+14CCCD - 0F85 65020000 - jne Soldat.exe+14CF38

Na:

Soldat.exe+14CCCD - 0F84 65020000 - je Soldat.exe+14CF38

 

 

Aby na radarze widzieć przeciwników:

 

Zmieniasz:

Soldat.exe+1441E6 - 0F85 6E020000 - jne Soldat.exe+14445A

Na:

Soldat.exe+1441E6 - 0F84 6E020000 - je Soldat.exe+14445A

 

Za każdym razem musisz robić tak:

> Odpalasz soldat

> Odpalasz cheat engine

> szukasz procesu soldat

> wybierasz "memory view"

> klikasz prawy przycisk myszy i wybierasz "go to address"

> wpisujesz adres (na przykład tak jak wyżej czyli Soldat.exe+14CCCD) klikasz dwa razy na liniję z tym adresem i zmieniasz jne na je

> szukasz drugiego adresu i robisz to samo

> gotowe.

 

 

cyUsN.png

Obecnie po trochu piszę cheata do soldat :

przechwytywaniesb.png

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Są to po prostu adresy w "Memory View" Soldata odpowiedzialne za skok przy spełnieniu warunki, że ID gracza = 5. Jeżeli znopujesz te adresy to skok nie nastąpi. Czyli ... nicki graczy oraz kropki na radarze się będą wyświetlać zawsze - niezależnie od tego czy jesteś na widzu czy nie.

Teraz już są nieaktualne, ale wrzuciłem do drugiego tematu te najnowsze adresy.

Obecnie po trochu piszę cheata do soldat :

przechwytywaniesb.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...