Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INNE] Sygnatury Na Zlecenie Tematyka "DarkOrbit"


ByczekXde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napis : może być bez ale jeśli coś dodasz to się nie obrażę ;d

Szerokość : max na forum

Wysokość : -||-

Dodatkowe Informacje : zagrajmy w grę. masz 7 dni.

Animowana/Zwykła zwykła ;3

WxLme.png

By. Cristiano

:D

Opublikowano

Prosze o sygnaturke:

 

Napis : KingRider[V]

Szerokość :max na forum

Wysokość :max na forum

Dodatkowe Informacje : Coś o uridium wars, darkorbit, jakieś fajne elementy graficzne ; D możesz jeszcze dodać " The best player in Uridium Wars" hehe ;)

Animowana/Zwykła: Zwykła ; )

Oczywiście like będzie ; )

1378146534-U712811.jpg

Opublikowano

Mi też by się coś przydało, więc jeśli możesz to dla mnie też zrób. Lajków nie będę żałował;)

 

Napis : Jesteś*Bogiem

Szerokość : mniej więcej taka jak te twoje

Wysokość : mniej więcej taka jak te twoje

Dodatkowe Informacje : chciałbym jakis fajniejszy design, może być solace:p

Animowana/Zwykła: animowana;)

Opublikowano

Bardzo ładny temacik.

Gdyby ktoś chciał na przyszłość tworzyć taką galerię/zamówienia to zachęcam do stworzenia takie wzoru. Będzie czytelnie i bez chaosu, zbędnych pytań. :)

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

Napis : GAJOS

Szerokość : taka jak tutaj na mpc bodajże 800

Wysokość : tak jak up bodajże 200

Dodatkowe Informacje : Jakoś ładnie Dark Orbit , MMO , pl1 . Ładnie robisz dasz rade .

Animowana/Zwykła Zwykła , jeśli nie będzie się podobała poproszę o animowaną xD

 

Już mam nie trzeba

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Napis : może być bez ale jeśli coś dodasz to się nie obrażę ;d

Szerokość : max na forum

Wysokość : -||-

Dodatkowe Informacje : zagrajmy w grę. masz 7 dni.

Animowana/Zwykła zwykła ;3

 

Proszę :D

rendergtsentinel.png

Opublikowano

Prosze o sygnaturke:

 

Napis : KingRider[V]

Szerokość :max na forum

Wysokość :max na forum

Dodatkowe Informacje : Coś o uridium wars, darkorbit, jakieś fajne elementy graficzne ; D możesz jeszcze dodać " The best player in Uridium Wars" hehe ;)

Animowana/Zwykła: Zwykła ; )

Oczywiście like będzie ; )

 

Sory to tak na szybko bo idę do szkoły nQ

Jak ci się nie podoba pisz mi też się nie podoba bo na szybko nie mam czasu ;D

 

3.png

Opublikowano

Napis : Mat.PL ( napisy np, UW uridium wars + firma eic)

Szerokość : Na forum

Wysokość : Na forum

Dodatkowe Informacje : Chciałbym, aby te napisy się zmieniały+ Spectrum;D

Animowana/Zwykła : Animowana



FCB/BvB/Chelsea.

Messi<3

 

fbmessis.png

 

Opublikowano

Napis :DJSmoku

Szerokość : Max na forum

Wysokość : Max na forum

Dodatkowe Informacje : jak by można to tło z 4-3 :D statek eforce golec

Zwykła

1372773027-U369116.png

Sygnatura by . Gentleman .

Opublikowano

Napis : CYBORG

Szerokość : Max na forum

Wysokość : Max na forum

Dodatkowe Informacje : Statek , diminisher , i strzał z rsb w vege złotą :)

Animowana : nie

 

I prosił bym o 2 zdj to

 

Napis : CYBORG

Szerokosc : max na forum

Wysokosc : max na forum

Dodatkowe infromacje : Moj statek ma byc leonek co strzela z x3 w golca :)

Animowana : nie

Opublikowano

Napis : Verinte

Szerokość : max na forum

Wysokość : max na forum

Dodatkowe Informacje : Solace wystrzeliwujący salwę z białki, malutki napis uridium wars, a co do reszty, to postaraj się mnie zaskoczyć ;D

Zwykła

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...