Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Ostryjakkosa vs Wkurwiony


ostryjakkosa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem tu nowy, ale wiem, że to sklejam,

Kiedy po kims jadę to mogę wszystko,

Dlatego nazywaja mnie lirycznym terrorystą.

Kiedy czytasz ten tekst to masz mętlik w głowie,

Przyczepisz się do czegoś, ale ja ci odpowiem.

Nie wpadłem tu na chwilę, lecz na całe wieki,

Ja siedze tu na fazie, ci zamykaja się powieki.

Więc napisz na mnie diss i zacznijmy pojedynek,

Zańczę przy twojej trumnie, wśród pięknych dziwczynek.

Opublikowano
Wyzywam cię w temacie jest znak zapytania ale to do ciebie pionku masz jaj sprubujesz swoich sił w pojedynku

 

Bardzo proszę.

 

 

Ostry jak kosa, jaką ty dzieciak masz wyobraźnie

chyba pojebańcu pomyliłeś real z counter strikem

łap te pancze, proszę, możesz je zobaczyć z bliska

jesteś taki kurwa ostry, że tniesz tutaj jak łyżka

bitewny raper, słuchaj, dobra, mogę być pionkiem

lecz ty dzieciak do tej planszy nawet nie dojdziesz

chcesz być jak magik, pokazać jaki jesteś dobry

lecz jak magik debilu to możesz tylko skoczyć

otworze Ci okno, puszcze Cię z dobrym wiatrem

pojeb spadł na ryj a chciał lądować telemarkiem

masz klase, z pewnością wszyscy będą pamiętać

" to ten idiota który skoczył na ryj z ósmego piętra "

śmieszna scenka, wyobrażam sobie twój pogrzeb

na grobie napisane - dzieciak zginął przed monitorem

kiedyś dorośniesz, teraz się nie wychylaj

nie sięgniesz wygranej, prędzej ryjem chodnika

 

Jestem tu nowy, ale wiem, że to sklejam,

Kiedy po kims jadę to mogę wszystko,

Dlatego nazywaja mnie lirycznym terrorystą.

Kiedy czytasz ten tekst to masz mętlik w głowie,

Przyczepisz się do czegoś, ale ja ci odpowiem.

Nie wpadłem tu na chwilę, lecz na całe wieki,

Ja siedze tu na fazie, ci zamykaja się powieki.

Więc napisz na mnie diss i zacznijmy pojedynek,

Zańczę przy twojej trumnie, wśród pięknych dziwczynek.

 

 

 

Wśród pięknych dziewczynek, czujesz się jakiś obcy

bo tylko wśród męskich pośladków, buzują Ci hormony

piszesz jak niewidomy, wsadź se w dupe te panczlajny

czarujesz jakieś bzdury, może jednak jesteś magik ?

 

beka.

Opublikowano

Po pierwsze kurwa to naucz się składać zdania bo to coś ci nie wychodzi,

Po drugie kurwa w każdym twoim dissie jaki z niechęcią przeczytałem przypierdalasz się do ksywki, jakby to coś zmieniało.

 

Przypierdalasz się do mojej ksywki, marne tego skutki,

Wkurwiony- to stan umysłu męskiej prostytutki?

Obcy to ty jesteś względem prawdziwego życia,

Ja piszę co myślę, nie mam nic do ukrycia.

Życia, ale ty w ogóle je masz? Kiedy idziesz ulicą.

ludzie plują ci w twarz.Plują? No przynajmniej powinni.

Może jeszcze nie mają o tobie opini. Piszesz o skakaniu,

O otwieraniu okien, a wiatry może masz lecz blokuje je fotel.

Pisząc pięknych dziewczynek, miałem na myśli panie,

ale już zrozumiałem twe wypaczone zdanie.

Dewiantyczne teksty o meskich pośladkach?

Kurwa co to za gadka? Czarować, to możesz,

kiedy grasz w swoje gry, zostajemy na ringu tylko ja i ty.

Jedzie już mój autobus, kończe wstając z ławki,

Ten diss zająm mi 5 minut, a ty poczułeś drgawki.

Opublikowano

ostryjakkosa, po chuj kilka razy piszesz dissy zamiast raz a porządnie? w ogóle ile wersów dajesz? raz tyle raz tyle? co do pierwszego dissu (bo ten oceniam) był słaby jak barszcz.

Głos na Wkurwionego.

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Pajacu to pierwsze to nie diss i chuj ci do tego, a poza tym usuń ze swojej jebanej frajerskiej wizytówki zdjęcie rysia bo to obraża polski rap, wstaw sobie w jego miejsce 3 nosiciela hiv

Opublikowano

Kiedy widzę jak niedojebani userzy głosują na tego Ostryjakkosa to nie wiem czy płakać czy od razu dać sprawę do Trybunału w Strasburgu za obrazę rapu. Przecież lepsze rapsy usłyszę ma zjeździe hodowców gołębi pocztowych czy od niemowy po amputacji języka. Pozdro & poćwicz chłopczyku dobry w spinie.

 

Wkurwiony, rozjebałeś. Propsy. Na Ciebie głos.

Opublikowano

Wkurwiony i nie ma innej opcji.

Później nawiązać próbował ostry lecz nie wyszło jedynie początkiem rozjebałeś w drugim podejściu :

 

Przypierdalasz się do mojej ksywki, marne tego skutki,

Wkurwiony- to stan umysłu męskiej prostytutki?

Obcy to ty jesteś względem prawdziwego życia,

 

Ja piszę co myślę, nie mam nic do ukrycia.

 

Reszta sie rozjebała ;x

 

Głos na Wkurwionego ;d

Opublikowano

ostryjakkosa o wiele lepiej tutaj zrobił, poza tym "Wkurwiony" ma zero szacunku dla ludzi zmarłych (ŚP. Magik), i zachowuje się jak dzieciak.

Głos na ostryjakkosa

<>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...