Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Odnośnie nagrywania na Płyty Gier X360


Shark321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam Kilka pytań:

 

- Czy moge zainstalować gre z kompa na dysk i uruchomić ją na Xboxie ?

 

-Czy moge Nagrać Dużą gre (7,6 GB) na 2x 4,7GB i wtedy na dysk (jak można to w jaki sposóB) ?

 

Proszę o szybką odp. ;)

Opublikowano

Mam Kilka pytań:

 

- Czy moge zainstalować gre z kompa na dysk i uruchomić ją na Xboxie ?

 

-Czy moge Nagrać Dużą gre (7,6 GB) na 2x 4,7GB i wtedy na dysk (jak można to w jaki sposó B) ?

 

Proszę o szybką odp. ;)

 

Zainstalowac grę z kompa na dysk i uruchomić ją w xboxie, czyli o Co ci chodzi ?

Jak chcesz zainstalować grę na xboxa poprzez kompa ?

Możesz normalnie nagrać grę na płycie, wsadzić do xboxa i wtedy jak masz ją zainstalowaną na dysku to będziesz mógł grać.

Chyba, że masz przeróbkę RGH to wtedy wystarczy przerzucić grę na dysk i grasz w xboxie.

I nie nagrasz gry na 2x4,7 - Musi być płyta 8,5GB lub większa.

Opublikowano

- Czy moge zainstalować gre z kompa na dysk i uruchomić ją na Xboxie ? Nie mozesz grac w gry z kompa na klocku. Jesli chodzi Ci o to zeby gre z klocka zainstalowac na dysku PC i grac na klocku to tylko jesli masz RGH/JTAG.

 

-Czy moge Nagrać Dużą gre (7,6 GB) na 2x 4,7GB i wtedy na dysk (jak można to w jaki sposó B) ? Nie mozesz, musisz miec plyte DVD +R DL.

 

//poprawiłem Ci post, bo wyglądało jak spam. d4w

ruch_13.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...