Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Móraż vs ostryjakkosa


Móraż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:Móraż

Wyzwany: kto chce

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka:

Notatka: 16/32, jedź pierwszy jak bierzesz

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Chciałeś dissu szmato to go otrzymasz.

 

twoje dissy to gówno, twoje disy to gówno,

Ja z najlepszymi na tej scenie po bicie jade równo.

Kiedy z marnymi tekstami, podbijałeś podstawówkę,

Ja, z koleżkami na ulicy przy psach kitrałem lufkę.

Możesz pochwalić się kolegom że taki ktoś jak ja,

pochylił się nad tobą i skopał jak psa.

Moje rymy dotykają cię bardziej od pobicia,

Nawet twoja stara,wśród nas szuka ziomków do picia.

Twój stary jej doradzał, żeby cię wydłubała,

Ale nie wiem co ona wtedy do chuja w bani miała,

chyba mały Meksyk bo to był wielki bład,

Teraz z podkulonym ogonem wypierdalaj stąd.

Mogłbym jeszcze rozkminić kilka wersów i zdań,

Pocisnąć cię lirycznie, co mi powiesz jestem drań.

Poruszyłem temat rodziny i twojego zachowania,

Dziewczyny nie ruszalem, bo nie ma nic do gadania.

Pewnie jesteś, małolatem szukający roskoszy,

Na tanich stronach porno, pośród ciemnej nocy.

Kończę tym zdaniam mój diss, ciebie już tu nie ma,

Bo zniszyczyłem cię ty kurwa, bez żadnego westchnienia.

 

 

I co Móraż, lepiej wyjdż, ze swojej rumuńskiej chaty i pooddychaj świeżym powietrzem.

Czekam na odpowiedz, a ty możesz poczekać na klęskę po drugim dissie.

Opublikowano

Na początku ja zapytam, kto Ty jesteś małolacie,

na sam słuch o kobietach kisiel masz w majteczkach bracie,

moje dissy to jest gówno? Twoje zdanie, mówię trudno,

jednak to Ty, gdy diss wrzucasz robisz z siebie błazna kurwo,

ostry jesteś niczym kosa? tu kochany przesadziłeś,

dla mnie jesteś jak maszynka jednorazowa marki gillete,

lepiej kup powrotny bilet, Móraż niszczy Ciebie w chwile,

powiedz ile Ty masz lat, skoro rzucasz ,,do piątku byle``

przecież Ty jesteś debilem, pod blokiem stoisz z winem,

jak przyjąłeś diss z Mórażem licz się z tym, że kurwo zginiesz,

jesteś niczym Krzysztof Tyniec, rękę masz bardzo ciężką,

ale jeden strzał dostaniesz i już koniec, suko wiesz to,

czy to miała być dwudziestka? jest wyraźnie, że szesnastka,

jednak palant nie rozumie rapowego języka,

ale Móraż patroluje, skurwielowi pysk zamyka,

już szesnastka, szybko zmykam, mej rodziny nie dotykaj!

 

Głosujcie :)

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

A po trzecie i po czwarte nie mów do mnie bracie,

To tytuł dal rodziny lecz wy tego nie skumacie,

Mój pierwszy diss był słaby, sam to teraz przyznaje,

A wino, nie pod blokiem a w hotelu lokaje mi podają,

Bo już dawno skończyłem, z całym syfem ulicy,

jedno co mi zostało to szacunek dzielnicy.

Miałem już ci nawinąć, że dragi, sex i party,

Ale sobie przypomniałem kto ma być ze skóry bdarty.

Benkarcie ulicy, potne cię jak kosa, Czekaj chwilę,

A to nie ty żebrałeś o papierosa?Stojąc w podartej

Katanie, czekałeś na robotę, jeszcze tydzień temu cisnąłeś

tą hołotę! Co się stało panie życia? Krzywda ci się stała,

czy poprostu mamusia kieszonkowe zabrała? Pieniadz, sam nie wpada,

Ostry nawet w sobotę, biegał z kiermaną koki, by zarobić

Na wodę, gaz i ogrzewanie, troche wachy do merca, ale

niegdy nie zgubiłem tego Hip-hopu z serca. A ty obwiniasz,

Go o takie życie, jakie sam prowadzisz, na osiedlu skrycie.

Ty kutasie obity, miękkim chujem jebany, chciałeś teraz zabłysnąc,

Lecz spierdole ci plany, ile ty przeżyłeś? 17 lat w dziczy?

Muszę ci powiedzieć gówno wiesz o ulicy.Jeden temat jakiego

nie ruszaj to bloki, bo spierdoliliście ich homor, tak wy w jeep-ach

cherokee.Nie chodzi o samochód lecz o dochody ludzie,

Lepiej byłoby gdybyś zarobił w fasfoodzie,

niż dostał hajs od mamusi, w której widzisz bamkomat,

uczucia dawno minęły, kiedy ona zamiast zobaczyć występ synusia,

szukała po klubach mu dobrego tatusia. Kryteria były proste,

dam ci dupy dawaj forse. Jeszcze wtedy nie wiedziała,

Jakie gówno wychowała, teraz pewnie żałuje, ale co jej zostało?

Zabić cię to za łatwe, a więc żyj ty pało. Zostaniesz znienawidzony.

Ludzie mają bariery ale ja pozostaje do końca szczery,

W końcu każdy dostrzeże twój kurewski charakter,

ale za nim to się stanie, obrucisz to żartem?

Dla mnie już zginąłeś i cię nie ma pedale, ale bd spokojny,

Gdy zobaczę na skale, twoje dane wraz ze zdjęciem kolego,

Wkońcu tam gdzie twe miejsce bo to cmentarz dla zwierząt.

Opublikowano

O czym ty piszesz ? Widzę, że walisz teksty jak maka na początku. 400 chujowych wersów do typa, który Cię rozpierdolił jak tirówkę.

 

Karny kutas za chujowe wersety. amen

Opublikowano

Widzę, że się odbijasz męska dziwko , ale dobrze wyżyj się na komputerze bo jutro nowy dzień, bd musiał włożyć swoje okulary ze szkłami jak denka flaczek i iść do szkoły w przyjebanym sweterku w misie, po twoich 2 pierwszych wersach wiedziałem już, że jesteś jebanym gimbusem z kompleksami zgrywającego cwaniaka, ale i tak koledzy wiedzą co ta zryta bania w sobie ma, przeskakujesz z temu na temat jak dziwka, a i tak jesteś przegrany . propsy

Opublikowano

Przedłużam o 2 dni z powodu bardzo małej ilości głosów.

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...