Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DropShadow (Zapowiedz) (Kwadratowa masakra) (ver. mc 1.4.4) (LogBlock) (Nowe receptury!) (0 Lagow) (Start Jutro!)


PolskiShadowEU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nick:turek

ile masz lat :14

Dlaczego ty:bo lubię minecrafta i jestem ogarnięty i miły

ile grasz w minecraft:1,5 lat

Wiesz jak grac w grupie?:tak udowodnie w grze

Premium:nie

:(

Zaprosisz znajomych?:może

Opublikowano

nick: Delicyous

ile masz lat :13

Dlaczego ty:Jestem ogarniętym 13-sto latkiem. Lubię grać w grupie bez niszczących oszołomów. Aktualnie prowadzę server ,omecraft FB o wg. gaczy jestem pomocny często jestem na serverze i potrafie się zachować

ile grasz w minecraft:od minecraft BETA 1.6.6

Wiesz jak grac w grupie?: No jasne :)

Premium: Miałem (Nick - riserm) lecz mi ukradziono... - obecnie nie mam

Zaprosisz znajomych?: Nie widzę przeszkód

Opublikowano

nick: GregorQ

ile masz lat : Mam lat 15

Dlaczego ty: Ponieważ nie cheatuje,nie zabijam bez poczeby

ile grasz w minecraft: W minecrafta gram 1rok

Wiesz jak grac w grupie?: Tak wiem

Premium: Narazie nie ale wkrótce będe miał

Zaprosisz znajomych?: Oczywiśćie,że zaprosze

jkj31c.jpg

Teraz GramBezNicku lub TesTerowy

Opublikowano

Wzor

nick:zasukey

ile masz lat :13lat

Dlaczego ty:No nie wiem..bo nie grifuje itp

ile grasz w minecraft:prawie 3lata w te ferie 3:D

Wiesz jak grac w grupie?:tak

:)

Premium:nistety narazie nie

Zaprosisz znajomych?:zapewne tak

Opublikowano

nick:RodzynekPL

ile masz lat : 16

Dlaczego ty:Jestem miły nie grifuje nie okradam ani nie troluje innych graczy , mam poczucie humoru

ile grasz w minecraft:

Wiesz jak grac w grupie?:Od wersji Alpha 1.2.6

Premium:Tak

Zaprosisz znajomych?:Oczywiscie

Opublikowano

Nick : MinecraftPre1

Ile masz lat : 14

Dlaczego ty : Ponieważ wiem ze niepożałujecie ze mnie przyjmiecie i będe dużo czasu spędzał nad serverem. Mam poczucie humoru xD

Ile grasz w minecraft : W minecrafta gram od roku

Wiesz jak grać w grupie ? : Tak wiem

Premium : Tak posiadam

Zaprosisz znajomych ? : Zawsze zapraszam

 

 

W

Opublikowano

nick: Lisek071

ile masz lat: 15

Dlaczego ty: Nie używam modyfikacji wspomagających grę. Nie mam zamiaru niszczyć nikomu rozgrywki. Będę dużo spędzał czasu na serwerze. ;)

ile gracz w minecraft: Od bety 1.3

Wiesz jak grać w grupie?: Oczywiście

Premium: Tak

Zaprosisz znajomych?: Jak serwer mi się spodoba. To oczywiście, że tak.

//reklama

Opublikowano

nick: Torsons

ile masz lat : 15

Dlaczego ty: Ponieważ chciałbym wreszcie zagrać na serwerze tego typu.

ile grasz w minecraft: około 1 rok od wersji minecraft'a 1.2_02

Wiesz jak grac w grupie?: Oczywiście, że tak bardzo angażuje się w jej sprawy

Premium: Niestety nie posiadam, ale w najbliższym czasie planuje zakupić

Zaprosisz znajomych?: Oczywiście, że ich zaproszę do gry na tym serwie ze mną i innymi graczami

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

@ref

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...