Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PIASZCZYSTA DOLINA [ALA KWADRATOWA MASAKRA] [SEZON 1]


izajla14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piaszczysta Dolina jest to serwer typu kwadratowa masakra. Serdecznie zapraszamy miłoścników takich serwerów. Mamy także nabór na Moderatora. Pluginy są rozmaite jak i ciekawe, dalej znajdziecie dane i wzór podania. Zwykłe podanie na White - Liste (realizacja w ciągu 5 minut):

Imię:

Wiek:

Dlaczego ty?:

Nick MC:

Skype / Mikro:

Ile grasz w MC:

Podanie o Moderatora :

Dlaczego ty? :

Znajomość komend 1 - 10:

Będziesz czitował?:

Będziesz griefował?:

Dane:

(Póki co hamachi) sieć: DM_YT2 DM_YT3

hasło: 123

ip: jak dostaniesz się na wl!!!

Opublikowano

Imię: Mateusz

 

Wiek: 19

 

Dlaczego ty?: Lubię grać na takich serwerach, jestem ogarnięty.

 

Nick MC: Teramichu

 

Skype / Mikro: Mam/nie mam na razie

 

Ile grasz w MC: Od wersji Beta 1.2_.0.1

 

Podanie o Moderatora :

 

Dlaczego ty? : wiem bardzo dużo o minecrafcie i komendach, jak mnie przyjmiesz, nie pożałujesz ;)

 

Znajomość komend 1 - 10: 10 (nie żebym się chwalił, ale prawda to prawda)

 

Będziesz czitował?: Jasne że nie. Czitują ci co grać nie umieją.

 

Będziesz griefował?: Również Nie.

@edit można IP??? Nick na Hamachi: Teramichu

svh03y.jpg


Opublikowano

Imię:dawid

Wiek:14

Dlaczego ty?: Poniewarz spedze duzo czasu na serverze

Nick MC: Quneten

Skype / Mikro: Mam dawidos2245

Ile grasz w MC:do 1,5 roku

Opublikowano

Warzniak przyjęty i dawidos też (warzniak na moda) !!

 

Imię: Mateusz

 

Wiek: 19

 

Dlaczego ty?: Lubię grać na takich serwerach, jestem ogarnięty.

 

Nick MC: Teramichu

 

Skype / Mikro: Mam/nie mam na razie

 

Ile grasz w MC: Od wersji Beta 1.2_.0.1

 

Podanie o Moderatora :

 

Dlaczego ty? : wiem bardzo dużo o minecrafcie i komendach, jak mnie przyjmiesz, nie pożałujesz ;)

 

Znajomość komend 1 - 10: 10 (nie żebym się chwalił, ale prawda to prawda)

 

Będziesz czitował?: Jasne że nie. Czitują ci co grać nie umieją.

 

Będziesz griefował?: Również Nie.

@edit można IP??? Nick na Hamachi: Teramichu.

5.141.130.182

 

5.141.130.182!!!

Opublikowano

Imię:Marek

Wiek:17

Dlaczego ty?:Bo lubie takie serwery moze tez cos nagram :)

Nick MC: Elort

Skype / Mikro: tak posiadam i rozmawiam :)

Ile grasz w MC:okolo 2 lat juz bedzie :P

Prosze o szybka odpowiedz :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...