Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SERWER STRZELECKI] [60 slotow] [PVP] [LUKI] [MIECZE] [MOARROWS] [NO-PREMIUM]


DeQPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacje.png

 

 

 

strzalka.gif

 

 

 

IP SERWERA: s1.csrv.pl:53006

 

 

 

strzalka.gif

 

 

 

TYP:STRZELECKI+PVP

 

 

 

strzalka.gif

 

 

 

SLOTY: 60 (powiększmy)

 

 

 

strzalka.gif

 

 

 

POTWORY:TAK

 

 

 

strzalka.gif

 

 

 

PVP: TAK

 

 

 

strzalka.gif

 

 

 

PREMIUM: NIE

 

 

 

strzalka.gif

 

 

 

WHITELISTA: NIE

 

 

 

admini.png

 

 

DeQ1997, GandziaCK, LenyPL, Subtelny,Muszka_97

 

 

 

pluginy.png

 

 

 

Idealnie dobrane, aby umilić Wam rozgrywkę.

 

 

 

 

 

 

 

 

:)

 

inf.png

 

 

Zapraszamy do gry !

 

Zapraszamy ! Częste eventy !

 

Otwarty !

gwt_1356299854__logo.png
Opublikowano

Posiadamy strone serwera oraz TeamSpeak !!! Zapraszamy ! Wiecej informacji na spawnie !!!

 

Po cholere jasną dajecie Prezenatcje serwera skoro jest WL -.- I serwer w budowie

Juz gotowe. Opis póżniej zmienimy :D. Ale serwer dziala.

 

Juz dziala ! Zapraszamy serdecznie !

 

Na serwerze jest możliwość kupna rang ! Zajrzyj do nas juz teraz !

gwt_1356299854__logo.png
Opublikowano

Wchodze na serwer, zabilem jakiegoś Typa poskarżył się adminowi i ban. Odradzam gry na tym serwerze podobno pvp

miales kill aure
gwt_1356299854__logo.png
Opublikowano

miales kill aure

Miec to Ja mogłem 1 miesiąc temu, daj mi film ss, konkretne dowody że miałem killaure a tak poza tym to on miał flya ;o

Opublikowano

Zapraszamy graczy ! Nie chiterow !

 

Zachecamy do pisanie opinii o serwerze :). Z góry dziekujemy !

 

Zapraszamy goraco ! Posiadamy ogarnięta administracje, ktora złapie każdego chitera :) !

 

.

 

Kazdego wieczoru event o 19.30 !!!

gwt_1356299854__logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...