Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie bronie wybrać dla gunnera (Royal)?


HelianS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :) Ostatnio spodobała mi się gra gunnerem royal i zamierzam sobie załatwić jakieś ładne bronie :D Aktualnie posiadam bazookę "Wytworny pogromca czołgów", którą zakupiłem chyba za 7000 VP, a reszta to podstawowe bronie. Po tym co wiem sądzę że Super Szwajcar byłby dla mnie dobry ale nie wiem co wy o tym sądzicie. Tutaj właśnie mam dylemat jaką drugą broń kupić. Czy Gnatogryz Berniego byłby w porządku? A jak już to ten super czy zwykły? Niesamowicie różnią sie ceną i tu właśnie nie wiem co robić, tak więc prosze was o rade w tej sprawie :( A no i czy kupować jakąś inną bazookę czy ta mi wystarczy? Prosze o pomoc :)

Opublikowano

najbardziej ci się dzisiaj opłaca wysłać se sms za 7 z groszami i będziesz miał super bronie w dzisiejszej ofercie dnia

Opublikowano

Na bliski zasięg polecam Szwajcara.

A na daleki zasięg polecam Granatogryz Berniego.

Te bronie sobie kup i to ci wystarczy.

Nie opłaca się kupować Super broni, ponieważ one nie mają większych obrażeń.

Różnią się tylko tym, że bronie Super mają częstsze krytyki, a bronie zwykłe mają mniej krytyków, ale zadają one większe obrażenia.

A ta bazooka, którą masz to ci wystarczy.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Polecam zestawy (nazwy dam po polsku bo widzę, że po angielsku najpewniej nie zrozumiesz ;p)

1.Super Szwajcar, Super Gnatogryz Berniego, Bazooka

2.Super Szwajcar Punk Sg , Bazooka

3.Super Szwajcar , Super Łamignat Bazooka

 

1 Typowy zestaw dla gunnera na bliski dystans chodzisz z MG na bliski (szwajcar co za nazwa ;p) na daleki z Bernim.

2 Tutaj mixujesz czyli strzelasz z punk sg i potem z mg i znowu shoot gun i mg.

3 Podobnie jak wyżej tyle że, strzelasz szybciej (tzn nie cały czas z sg tylko sg i potem mg i tka w kółko) Tutaj mniejszy DMG ale szybciej strzela więcej ammo i krytyki ;).

W stylach 2 i 3 zabójcze dla wrogów jest keg bazooka i strzał z sg to już zabiera z 100 hp, potem dobijasz z mg.

Zawsze chodź z bazooką i podbijaj wrogów.!!!!

Osobiście polecam do kupna

1 zestaw czyli ty tylko 2 mg i dokup shootguna z zestawu 3. Wiem drożej ale będziesz miał kilka stylów do gry. Jak już musisz zaoszczędzić to kup zwykłego szwajcara ale sg koniecznie super. A berniego styllkowego potem za vp dokupisz :).

 

 

 

a bronie zwykłe mają mniej krytyków, ale zadają one większe obrażenia.

Naprawdę bronie zwykłe mają więcej DMG od super? W mg super ma tylko większą szansę na kryta :).

Pomogłem ? Daj lubię to.

Jak wybierzesz bronie to powiedz jakie to dam ci build (rozłożenie skilli)

Opublikowano

@up

Większe obrażenia krytyka, a nie zwykłe obrażenia.

Mogę ci nawet wysłać taką tabelke z obrażeniami wszystkich broni, tylko muszę ją znaleźć.

@edit

To chyba mi się coś pomyliło.

Ale na soldierze chyba tak jest z brońmi tak jak napisałem.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

@up

Większe obrażenia krytyka, a nie zwykłe obrażenia.

Mogę ci nawet wysłać taką tabelke z obrażeniami wszystkich broni, tylko muszę ją znaleźć.

 

Większy DMG krytyka?

Heheh

 

mgsr.jpg

 

 

 

mgsrplus.jpg

 

 

Widzisz różnicę w obrażeniu krytycznym, czy może nie umiesz angielskiego ? :)

Opublikowano

Na gunnera royal najlepiej grać:

Super szwajcar, super gniatogryz berniego/sg na daleki i super pogromca czołgów.

Za 7 zł masz choćby s. szwajcara, więc warto wysłać choćby raz ;)

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

 

Jak wybierzesz bronie to powiedz jakie to dam ci build (rozłożenie skilli)

 

 

Zdecyduje się chyba na Super Szwajcara, Super Gnatogryz Berniego i Bazooke :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...