Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW] Serwer 20 Slotowy ! Za 1 godz rekrutacja na admina !


kokkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Informacje3.png

 

 

strzalka.gif TYP: Survival!

 

strzalka.gif Sloty: 23

 

strzalka.gif IP: 178.19.105.250:25012

 

strzalka.gif Potwory: Tak

 

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

 

strzalka.gif PvP: Tak

 

strzalka.gif Premium: Nie

 

strzalka.gif Nether: Tak

 

strzalka.gif Biała Lista: Nie

 

 

 

Administracja5.png

Ilość:3

 

 

 

InformacjeDOT3.png

 

 

Serwer jest nowy za 1 godz jest rekrutacja on !

 

 

 

 

 

 

Podanie na admina w komentarzach:

 

Wzór podania:

 

Wiek:

Skype lub gg:

Obsługa komend bukkit od 1/10:

Czy miałeś swój serwer lub byłeś adminem(ile razy):

Czemu właśnie ty?:

ile jesteś godzin w 1 dniu na mc:

M Ó J N I C K TO : Energit00

Opublikowano

Fajny nowy serwer chciałbym być adminem :

 

 

Wiek: 17

Skype lub gg: 8452722

Obsługa komend bukkit od 1/10:8

Czy miałeś swój

serwer lub byłeś adminem(ile razy):3 Adminem

Czemu właśnie ty?: Bo podoba mi się serwer i bym chciał pomóc !

ile jesteś godzin w 1 dniu na mc: 4

Proszę o zastanowienie się

:D !

Opublikowano

Wiek: 13

Skype lub gg: GG,skype

Obsługa komend bukkit od 1/10: 9

Czy miałeś swój serwer lub byłeś adminem(ile razy): Duzo razy ale najdluzej to bylem okolo 3 miesiecy,potem serwer upadl : /

Czemu właśnie ty?: Poniewaz gram dlugo w minecrafta,Jestem ogarniety,Przyjazny,Lubie pomagac slabszym jak i normalnym graczom.

ile jesteś godzin w 1 dniu na mc: 3-5h

Pozdrawiam

Kunik

Opublikowano

Wiek: 15lat

Skype lub gg: Skype- SkateBooy52

Obsługa komend bukkit od 1/10: 10

Czy miałeś swój

serwer lub byłeś adminem(ile razy): Adminem bylem kolo 10 razy ale servery padały, mialem swoj server 2 razy.

Czemu właśnie ty?: Ponieważ mam duzo wolnego czasu , i nie mam co robić, a przy okazji pomoge wam

:)

ile jesteś godzin w 1 dniu na mc: od 14/15 do 22/23

:) w Soboty moge zarwać nocki bez problemu.

Prosze po pozytywne rozpatrzenie mojej proźby . Czołem

Opublikowano

Wiek: 13,5

 

Skype lub gg: Obydwa skype to izajla a gg nie pamiętam ;d

 

Obsługa komend bukkit od 1/10: 9 bądź 10, znam wieeele pluginów jak i komend

 

Czy miałeś swój serwer lub byłeś adminem(ile razy):miałam swój serwer 5 razy, na dedykach innych nie znajomych mi osób to tak z 15 a na hamachi to mnóstwo..

 

Czemu właśnie ty?: Bardzo chciała bym pomóc, lubię zajmować się takimi rzeczami. Chciałam zrobić sama serwer ale wolę z kimś, oczywiście jak będzie trzeba to dopłacę do utrzymania serwera. Zależy mi na tym ponieważ się na tym znam, jestem też miła i pomocna. Z chęciom dam działki (zależy mi żeby ti by FB ale jak nie to sam survival też może być) Znam także zasady ort.

 

ile jesteś godzin w 1 dniu na mc: myślę że około 5 - 7 godzin dziennie.

Opublikowano

Imię:Paweł

Wiek:12 (nie jestem kolejnym dzieckiem neo z metina...)

Nick:FireONgame

Jaką masz miej więcej osobowość:trudno mnie wkurzyć ^_^ i umiem graczy rośmieszać xD

Dlaczego chcesz tu zagrać:Bo jak widze to może wyjdzie fajny serwerek do grania !

Czy miałeś swój serwer lub byłeś adminem (ile razy)?:Miałem serwer 10 slotowy na craft serve i byłem adminem 2 razy.

Obsługa komend bukkit od 1/10: 6-10 znam pluginy factions,na płaski teren,na piramide,na kule z np: szkła itd.

GG:Niestety nie mam.

Mikrofon:Mam i działające ^_^

TeamSpeak3/Skype:Nie/tak

Coś o sobie:Lubie minecrafta,Polskiego Pingwina i gry FPS (mw3,BF3 itd.)

Znasz zasady języka Polskiego?:Tak jestem polakiem

Ile grasz w MC?:od 1.7.3 (piękne czasy...)

Ile grasz dziennie?:róznie okolo 2-6h (bo szkoła)

Dlaczego Ty:A z kąd mam wiedzieć xD

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

gm mam prozbe bo mój brat muwi ze go zbanowales go 2 razy HardPro hcesz do policji

 

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...