Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Tworzenie trainera wraz ze wskaźnikiem


Tieru

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

To mój pierwszy poradnik w tym dziale.

Przedstawię wam tworzenie własnego trainera w Cheat Engine.

Powodzenia w tworzeniu własnych trainerów!

34399137.png

Nie będę tłumaczył wam podstaw, ja zacznę od razu od tego, że mam znalezione właściwe adresy.

 

krok1s.jpg

 

59938578.png

Tutaj zaznaczamy funkcję, którą użyjemy w tworzeniu trainera.

 

krok2t.jpg

 

87511803.png

Gdy nacisnęliśmy Active w jakimś adresie to następnie naciskamy Generate generic trainer lua script from table.

 

krok3l.jpg

 

53937870.png

 

-Wybieramy proces gry (Proess name).

-Dodajemy funkcje (Add Hotkey).

-Klikamy generate.

 

krok4w.jpg

 

1. Wybieramy proces, na którym ma działać trainer.

2. Wybieramy jakie trainer ma mieć rozszerzenie.

3. Ikonka, jaką ma mieć trainer.

4. Boczne tło trainera.

5. Nazwa trainera.

6. Informacja po kliknięciu About.

7. Tutaj dodajemy funkcje, jakie zawiera trainer.

8. Gdy już wszystko zrobiliśmy to tym przyciskiem przechodzimy do ostatniego kroku.

 

 

36666368.png

 

Wybieramy nasz adres, który będziemy mogli używać w trainerze.

 

krok5.jpg

 

 

58776286.png

 

krok6g.jpg

 

1. Tutaj nadajemy skrót klawiszowy, po którym uruchomimy daną funkcję.

2.Ustawiamy czy adres ma być zamrożony lub nie.

3. Nazywamy jak się ta funkcja nazywa w trainerze.

 

23072847.png

Zapisujemy nasz trainer.

 

krok7i.jpg

 

13900477.png

 

krok8.jpg

 

1. Waga trainera, duża lub mała.

2. {?} Na jakiej wersji systemu windows ma działać.

3.(?)

4.(?)

5.(?)

6.(?)

7. W tym kroku możemy zmienić ikonkę, jeżeli nie zrobiliśmy w poprzednim.

8. Kompresja trainera...

9. Dodanie dodatkowych folderów w trainerze.

10. Dodanie dodatkowych plików w trainerze.

11.Tworzenie trainera

:)

39312076.png

Tak wygląda stworzony trainer.

Jak działa?

Odpalamy grę, potem trainer i funkcje działają (jeżeli dobre były adresy).

 

krok9efekt.jpg

 

Video-Poradnik

 

Nie widzisz napisów w filmie?

Włącz je w odtwarzaczu poprzez youtube!

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...