Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Murzyńska_Kraina[1.4.2][Wyspa][Ala_Kwadratowa_Masakra][Dedyk]


TediPro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Murzyńska Kraina

 

Info.png

 

strzalka.gifTYP: Survival

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifIP: s52.csrv.pl:14364

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

Admin.png

Gerons

 

pluginy.png

Wszystki Potrzebne

 

InfoDOt.png

Podanie Na WhiteList

Nick Z Gry :

Wiek :

1 Zdanie Rozwinięte O Sobie :

Co To Jest Grif :

Będziesz Grifował ? :

Imię :

Skype/Ts3/Mikro ? :

 

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Nick Z Gry :BenQ

Wiek :15

1 Zdanie Rozwinięte O Sobie :Mam na imię Mateusz Interesuje się rapem hip hopem oraz piłką nożną.

Co To Jest Grif :Niszczenie czyjejś budowli bez jego zgody

Będziesz Grifował ? :Oczywiście że nie

Imię :Mateusz

Skype/Ts3/Mikro ? :Skype tak Ts3 nie Mikro nie

Opublikowano

Nick z Gry: MrLoL.

Wiek: 13.

1 Zdanie Rozwiniete O Sobie: Jestem kulturalny, jestem zajebisty, lubie sie dobrze bawic, interesuje sie Informatyka, gram w koszykowke.

Co to jest grif?: Bezczelne niczenie komus tzw. Budowli.

Bedziesz grifowal?: Nie bede.

Imie?: Sebastian.

Skype/Ts3/Mikro?: Jest, Jest , Jest.

Opublikowano

Nick Z Gry : Diablo

Wiek : 17

Zdanie Rozwinięte O Sobie : Na imię mi Paweł i lubię grać w MC xD

Co To Jest Grif : Niszczenie nie swoich klocków

Będziesz Grifował ? : Nie, po co?

Imię : Paweł.

Skype/Ts3/Mikro ? : Wsio rybka. :)

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Nick Z Gry : Dominik_PL

 

Wiek : 14 lat

 

1 Zdanie Rozwinięte O Sobie : Mam na imię Dominik jestem miłym ogarniętym graczem lubie takie

serwery

 

Co To Jest Grif : niszczenie innych budowli

 

Będziesz Grifował ? : nieee

 

Imię : Dominik

 

Skype/Ts3/Mikro ? : tak posiadam skype: Pavcio55

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Nick Z Gry : Grzywa_3

Wiek : 15

1 Zdanie Rozwinięte O Sobie : Mam na imię Damian, mieszkam za granicą . Jestem kulturalny szanuje zdanie innych no i lubię się dobrze zabawić i pośmiać

 

Co To Jest Grif : Niszczenie cudzych budowli bez ich zgody np . Ktoś zbudował zaj*bisty domek a ty mu zalałeś go wodą .

 

Będziesz Grifował ? : Pewnie że nie .

Imię : Damian

Skype/Ts3/Mikro ? : Jest, jest i jest :D

Opublikowano

Nick Z Gry : Jekorgi

Wiek :14

1 Zdanie Rozwinięte O Sobie : Jestem miłym , kulturalnym graczem i chętnie bym zagrał na serwerze z miłą atmosferą

:)

Co To Jest Grif : Jest to umyślne niszczenie czyjejś pracy .

Będziesz Grifował ? : Nie, dlaczego miałbym

:D?

Imię : Michał

Skype/Ts3/Mikro ? : Posiadam, podam gdy będzie taka potrzeba

^^

GO - HARD SERWER HARDCORE! 350 SLOTÓW, TS3, YOUTUBERZY, RANKING, STATYSTYKI!


START 29 LISTOPAD 19:00 (PIĄTEK)


DOPRACOWANY BARDZIEJ NIŻ MCHC I GODNY PRZECIWNIK SKKF!


--:>>GO - HARD<<:--

Opublikowano

Nick z gry: Balarik

Wiek: 13 i pół

1 zdanie rozwinęte o sobie:mam na imię Bartek mieszkam w angli i nie nawidze griferów grałem na innym serwie ala kwadratowa masakra i jako pierwszy zaczełem grać kooperatywanie z innymi ale właśnie przez to ze w-l nie było serwer padł i tylko jeden moderator się starał oto żeby było i zeby mnie od razu dodali "bo jestem bardzo ogarniety i umiem grać kooperatywnie"

co to jest grif? : niszczenie/podpalanie/uzywanie tnt/lub wypełnianem domku liściami (Troll) bez jego zgody

będziesz grifował? : tak jak już mówiłem... nie nawidze griferów.

Skype/Ts3/Mikro? : Skype tak Ts3 nie posiadam Mikro posiadam.

JESTĘ RUDYM MURZYNEM


Szukasz dobrego technika pod serwer Minecraft?


Masz jakiś problem? Pisz już teraz !


GG: 11167174


SKYPE: bartek.smolis


Opublikowano

Nick Z Gry : Luriix

Wiek : 13

1 Zdanie Rozwinięte O Sobie : Mam na imię Łukasz, mieszkam w Legnicy (70km do Wrocławia), ogarniam zasady j. polskiego.

Co To Jest Grif : Niszczenie, np: ktos zbudowal dom, a ktos mu zniszczyl, to jest grief

Będziesz Grifował ? : Nie.

Imię : Łukasz

Skype/Ts3/Mikro ? : Mam ts3 i mikro

Opublikowano

Nick Z Gry : Risen

Wiek : 13

1 Zdanie Rozwinięte O Sobie : Interesuje się informatyką

Co To Jest Grif : Niszczenie budowy cudzej bez powodu :)

Będziesz Grifował ? : Nie , nie będę!

Imię :Krystian :]

Skype/Ts3/Mikro ? : Tak/Tak/Tak :)

Opublikowano

Nick z Gry: Jaxy22

Wiek: 12

1 Zdanie Rozwiniete O Sobie: Jestem kulturalny

Co to jest grif?: Niszczenie rzeczy komus

Bedziesz grifowal?: Nie bede!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Imie?: Jakub

Skype/Ts3/Mikro?: Jest , Niema , Jest

Opublikowano

Nick z gry: PoprostuAlex

Wiek: 15

1 zdanie rozwinięte o sobie: jestem ogarniętym graczem nie czituje gram z modami takimi jak reis minimap i wgl.

Co to jest grif: Niszczenie cudzej własnosci która zbudował

Będziesz Grifował: Nie , bo po co??

Imię: Aleksander

Skype/Ts3/mikro: tak tak i jeszcze raz tak! :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

NICK: filipn196

WIEK: 11

1 rozwiniete zdanie o sobie:Mam na imie Filip interesuje mnie informatyka i pilka nozna.

Co to jest grif:Grif to niszczenie cudzej budowli.

Bedziesz grifowal:NIE!!!!!!

IMIE: Filip

Skype: tak Skype:Filip Niedzielski nazwa skype: kszyrzak

TS:Nie

Mikro:Tak

Jesli mnie przyjmiesz napisz na moja poczte mail:[email protected]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...