Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak dodać HD przy nagrywaniu kamerką internetową na YT?


Lon333ly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka.

 

Mam pytanie.

Na YT jest taka opcja, by nagrać coś kamerką internetową.

I tu jest moje pytanie.

Jak dodać do filmu HD?

Mam kamerkę HD, a film ma tylko rozdzielczość 360p i 240p.

 

Za pomoc dam kilka lajków. :)

Im szybciej, tym więcej. :D

 

Pozdrawiam.

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Masz kamerke z napisem HD na pudelku a w rzeczywistosci to 360p tak jak pokazuje yt.

Zeby nagrac w HD musisz miec kamerke za minimum 80zl albo mozesz zwiekszyc sobie programowo rozmiar wideo na hd ale jakosc bedzie dokladnie taka sama naj w 360p tylko obraz bedzie rozciagniety.

 

Np. taka nagrywa rzeczywiscie w HD po odpowiednim skonfigurowaniu oprogramowania:

http://allegro.pl/creative-camera-live-cam-chat-hd-720p-nowa-wys24h-i2718140990.html

byc moze twoja tez wymaga konfiguracji ale podejrzewam ze masz jakas za 30zl firmy krzak.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Mam kamerkę Microsofta, ma ze 2 lata, kupiona była za 2 stówy.

 

 

A konkretnie mówię o tej.

http://microsoft.strefamarek.allegro.pl/microsoft-lifecam-hd-5000.html

 

No i nie nagrywa w HD, jest tylko jakość 240p i 360p.

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Jakim programem nagrywasz? Sprobuj przechwytywac wideo programem media player classic. W konfiguracji zrodla wideo powinna byc do wybrania rozdzielczosc 1280x720.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Nagrałem YouCam'em, ale 5-minutowy filmik w HD waży aż 7,18GB.

Są jakieś programy do zmniejszenia wagi filmu nie tracąc przy tym za bardzo na jakości?

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Nawet prostym windowsowym movie makerem da sie skompresowac wideo. Poszukaj na googlach o kompresji wideo bez duzej utraty na jakosci.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...