Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DREAM WORLD MINECRAFT [DEDYK][Kwadratowa Masakra] [24/7] [WL]


SerwerDWM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DREAM

WORLD

MINECRAFT

 

Tak to kolejny serwer typu "Kwadratowa Masakra"

Pozbieraliśmy najlepsze rzeczy z tych serwerów

i tak powstał "DWM"

 

informacje:

 

ip: s42.csrv.pl:14205

Wl: Yes

Monsters: Yes

Animals: Yes

Nether: Yes

End: Yes

Npc: Yes

Sloty: 10

Version: 1.4.2

no premium: Yes

OPIS:

Serwer ten jest typu "Kwadratowa Masakra"

wbrew stwierdzeniu "Masakra" serwer powstał dala ludzi którzy

chcą wyciągnąć troszkę rozrywki z gry Multiplayer

Na serwerze ma panować miła atmosfera

a gracze oszukujący są natychmiastowo usuwani z rozgrywki

Serwer przewidziany jest do max 4O graczy

Gra odbywa się na małej wyspie

gdzie gracze walczą o przetrwanie

Serwer posiada wiele udoskonaleń

i pluginów by grało się lepiej

(Nikt nie wie co powstanie z wyspy)

OGŁOSZENIA:

Na serwer zostały wprowadzone

rangi które można kupić za

więcej info na 1 piętrze spawnu.

 

Team serwera:

[HeadAdmin]pompek121

[Administrator]KosmoTost

PODANIA PISAĆ TEŻ NA SKYPE: bartekozga1 ,Sebek9822

 

Wzór podania na wl:

Wiek:

Nick:

Dlaczego ty:

Coś o sobie:

Skype(obowiązkowe):

Będę grał na serwerze?:

 

 

 

Wzór podania na Admina, Moda oraz Technika:

 

Wiek:

Nick:

Dlaczego ty:

Znajomość komend:

Znajomość pluginów:

Znajomość ortografii:

Wybrane stanowisko:

Znajomość angielskiego:

 

Wymagania:

 

Administrator:

ukończone 16 Lat

Znajomość komend

oraz pluginów

 

Moderator:

ukończone 15 Lat

Znajomość komend

 

 

Temat cały czas pod kontrolą ;D

Opublikowano

Zapraszam do składania podań ! Polecam serwer ! Zanim zostałem adminem grałem na nim i poznałem wiele ciekawych osób !

Opublikowano

Wiek:14,5

Nick: Zakini

Dlaczego ty: Zawsze chciałem zagrać na takim typu serwie jak kwadratowa masakra myśle że jak dołącze do serwera znajdę tam ciekawych ludzi z którymi będe mógl grać no i porozmawiać

Coś o sobie: mam na imię Adrian uwielbiam piłkę nożna i informatyke robie grafike

Skype(obowiązkowe): mam adrian.cylkowsi

Będę grał na serwerze?: będe grał na serwerze tak z 1/2 h dziennie

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: Vixon48

Dlaczego ty: Ponieważ lubię tego typu serwery.

Coś o sobie: Mam na imię Piotrek, interesuje się sportem, muzyką i grami komputerowymi.

Skype(obowiązkowe): Jest

Będę grał na serwerze?: Tak

 

====================================================================================================================================================================

 

Wiek: 14

Nick: Vixon48

Dlaczego ty: Znam się trochę na tym i myślę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko.

Znajomość komend: 10/10

Znajomość pluginów: 98.99%

Znajomość ortografii: 10/10

Wybrane stanowisko: Moderator

Znajomość angielskiego: 10/10

Opublikowano

Wiek: 13 Lat ( Jestem ogarniety, mutacje przechodze, ale nie dre mordy do mikro, w miare dobry Glos.)

Nick: MrLoL (Premium).

Dlaczego ty: Jestem ogarniety, posiadam kulture, nie nawidze cheaterow... Jestem uczciwy, lubie pomagac.

Znajomość komend: 8/10

Znajomość pluginów: 8/10

Znajomość ortografii: 10/10

Wybrane stanowisko: Moderator.

Znajomość angielskiego: 10/10

 

Dodam że nie jestem kolejnym nie ogarnietym dzieckiem, chcacym ubiegac sie o stanowisko Admina.

Pomoge finansowo jak zajdzie taka potrzeba.

Opublikowano

Wiek:14

Nick:Horusssek

Dlaczego ty:lubię grać na takich serwerach, jest dużo takich ale we wszystkich czegos brakuje i czuję że ten serwer będzie idealny

Coś o sobie:

Skype(obowiązkowe):posiadam, podam jak będzie potrzeba

Będę grał na serwerze?:oczywiście

Proszę o dodanie :D

Opublikowano

Wiek: 14-15

 

Nick: MinecraftFresh

 

Dlaczego ty: Myślę że się nadaje

:D Poprostu nie sprawiam problemów :D

 

Coś o sobie: Nazywam się Sebastian gram w MineCrafta od długiego czasu jak cos to już tam grałem

:D

 

Skype(obowiązkowe): Mam

 

Będę grał na serwerze?: Yes

:D

Opublikowano

Wiek: 13

 

Nick: piox71

 

Dlaczego ty: Ponieważ jestem miły, lubię zaznajamiać się z nowymi osobami. Jestem ogarnięty i wiem że mogę wiele wnieść na serwer.

 

Coś o sobie: Jestem Piotrek, lubię grać w różne gry komputerowe. Poza światem internetu lubię uprawiać sport.

 

Skype(obowiązkowe): Pompek i kosmo, macie mnie na skypie.

 

Będę grał na serwerze?: Nie, nie będe.

Opublikowano

Wiek:12-13

Nick:key24h

Dlaczego ty?:Jestem miły,ogarnięty i uczciwy.Mam premium.

Coś o sobie?:Jestem Kuba,lubię grać w MC (lubię budować)-w MC.Apozatym lubię grac w piłkę.

Skype:kuba.nazaruk

Będę grać na serwerze:No pewnie.

Opublikowano

DREAM

WORLD

MINECRAFT

 

Tak to kolejny serwer typu "Kwadratowa Masakra"

Pozbieraliśmy najlepsze rzeczy z tych serwerów

i tak powstał "DWM"

 

informacje:

 

ip: s42.csrv.pl:14205

Wl: Yes

Monsters: Yes

Animals: Yes

Nether: Yes

End: Yes

Npc: Yes

Sloty: 10

Version: 1.4.2

no premium: Yes

OPIS:

Serwer ten jest typu "Kwadratowa Masakra"

wbrew stwierdzeniu "Masakra" serwer powstał dala ludzi którzy

chcą wyciągnąć troszkę rozrywki z gry Multiplayer

Na serwerze ma panować miła atmosfera

a gracze oszukujący są natychmiastowo usuwani z rozgrywki

Serwer przewidziany jest do max 4O graczy

Gra odbywa się na małej wyspie

gdzie gracze walczą o przetrwanie

Serwer posiada wiele udoskonaleń

i pluginów by grało się lepiej

(Nikt nie wie co powstanie z wyspy)

OGŁOSZENIA:

Na serwer zostały wprowadzone

rangi które można kupić za

więcej info na 1 piętrze spawnu.

 

Team serwera:

[HeadAdmin]pompek121

[Administrator]KosmoTost

PODANIA PISAĆ TEŻ NA SKYPE: bartekozga1 ,Sebek9822

 

Wzór podania na wl:

Wiek:

Nick:

Dlaczego ty:

Coś o sobie:

Skype(obowiązkowe):

Będę grał na serwerze?:

 

 

 

Wzór podania na Admina, Moda oraz Technika:

 

Wiek:

Nick:

Dlaczego ty:

Znajomość komend:

Znajomość pluginów:

Znajomość ortografii:

Wybrane stanowisko:

Znajomość angielskiego:

 

Wymagania:

 

Administrator:

ukończone 16 Lat

Znajomość komend

oraz pluginów

 

Moderator:

ukończone 15 Lat

Znajomość komend

 

 

Temat cały czas pod kontrolą ;D

hahaha admin od 16 a pompek ma 14 tak jak tost... pozdro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...