Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.2] Kwantowa Rozróba [ Survival, Kwadratowa Masakra]


jaadi2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwantowa Rozróba

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Survival

strzalka.gifSloty: 10 (możliwe zwiększenie)

strzalka.gifIP: 46.29.23.30:25665

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie konieczne

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

admini.png

PocketMC

 

pluginy.png

xAuth, LifeMC, WorldBorder, WorldEdit, LWC

 

inf.png

Serwer podobny do znanej Kwadratowej Masakry. Ten sam seed, ta sama wyspa.

 

Zgłoszenia proszę pisać według tego szablonu:

Wiek (min. 15 lat):

Nick

Mumble(wymagane):

Mikrofon(wymagane):

Griefujesz/Cheatujesz?

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?:

 

Proszę zignorować wszelkie inne tematy.

 

579571423327107377857.png


Opublikowano

Wiek (min. 15 lat):Mam 14 ale jestem ogarnięty !

Nick:kubex001

Mumble(wymagane):MAM

Mikrofon(wymagane):MAM

Griefujesz/Cheatujesz?: NIE

o.O!

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?:Jak serwer bedzie fajny to napewno

Opublikowano

Wiek (min. 15 lat): Mam lat 14 lecz w grudniu będe mieć 15

:)

Nick: Nick to czajos1000

Mumble(wymagane):Mam.

Mikrofon(wymagane):Niemam lecz kupuje nowy w tym tygodniu ale jeśli bedziecie chcieli ze mna porozmawiac to mam od brata mikrofon

:)

Griefujesz/Cheatujesz?: Nigdy !

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?:Nagrywał bym ale mam słabego kompa , może w przyszłośći jak będe mieć lepszy komputer.

Opublikowano

Wiek (min. 15 lat): 14

Nick: LuiL

Mumble(wymagane): Mogę pobrać

:)

Mikrofon(wymagane): Rozwalone ale kupuje nowe ale na Mumble bd siedział ale nie bd nic mówił :c

Griefujesz/Cheatujesz? : nie

:)

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: Jak bd ktoś chętny i ja bd miał czas to oczywiśćie czemu nie

:)

Opublikowano

Wiek (min. 15 lat): Posiadam 15 ;p

Nick : Truscik

Mumble(wymagane): Pobiorę

:)

Mikrofon(wymagane): Posiadam

;)

Griefujesz/Cheatujesz? : Never.. (nigdy)

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: Raczej tak

:)

Opublikowano

Wiek (min. 15 lat): 17

Nick Baldek

Mumble(wymagane): Mam 1.2.3a

Mikrofon(wymagane): oczywiście

Griefujesz/Cheatujesz? Nigdy

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?:Mam zbyt słaby komputer

Opublikowano

Wiek (min. 15 lat): 16

Nick : Dafcio

Mumble(wymagane): Tak.

Mikrofon(wymagane): Tak.

Griefujesz/Cheatujesz? Myślę że takie przydupasne zabawy kończą się wraz z wiekiem. To moja odpowiedź

:)

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: Może, może. (BieloLP)

Opublikowano

inf.png

 

 

Wiek (min. 15 lat):17

Nick:Xardas399

Mumble(wymagane):Pobiore

Mikrofon(wymagane):Tak

Griefujesz/Cheatujesz?:No chyba wiadomo, że nie i tak tylko dzieci cheatują!

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: Może

 

Opublikowano

Wiek (min. 15 lat):14 (ale w kwietniu 15)

Nick: Ketira

Mumble(wymagane):Instaluje się

Mikrofon(wymagane):Tak (Zalman zM MIC1

Griefujesz/Cheatujesz?:Nie ma takiej opcji

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: Jak serwer okaże się ciekawy to tak

Opublikowano

Wiek (min. 15 lat): 16

Nick ardyarde

Mumble(wymagane): tak

Mikrofon(wymagane): tak

Griefujesz/Cheatujesz? Nieee, nie ma takiej opcji.

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: tak

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

Wiek (min. 15 lat): 16

Nick: vvBoBiXvv

Mumble(wymagane): Jest

Mikrofon(wymagane): Jest

Griefujesz/Cheatujesz?: Chyba zartujesz sobie

:) oczywiście że nie,tępić oszustów :)

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: Tak nick na yt MinePolishCraft

Opublikowano

Wiek (min. 15 lat): 16

Nick QnikMaster

Mumble(wymagane): tak

Mikrofon(wymagane): tak

Griefujesz/Cheatujesz? nie - głupie pytanie ^.-

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: Pewnie tak, zobaczymy jak wygląda serwer

Opublikowano

Wszystkich, którzy napisali od mojego wcześniejszego postu dodam jutro po południu.

 

Od tej chwili proszę nie pisać już podań, na razie wystarczy osób :)

579571423327107377857.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...