Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ModedCraft (Serwer tekkit z 5 nowymi modami ) (Wh) (Ogarnieta administracja) (fajnie sie gra)


LoroS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---------------------

post-665299-0-96452900-1352641011.jpg-------------------

ModedCraft

Na serwerze gramy tak jak bys my tam byli

nie bijemy bez powodu jak nas ktos zabije nie wolno nic griefowac

Ogarnieta administracja

Gramy tak ze mieszkamy blisko siebie i sie rozbuduwujemy i (to jest na zasadzie Kwadratowa masakra ) (ale nie na wyspie malej tylko na normalnym swiecie)

Nie Griefujemy

Nie bijemy bez powodu

Nie przeklinamy

Nie Wyzywamy

IP : s30.mineserv.eu:3493

wl : nie

pvp : tak

mobki:tak

Mody:Tak

Cuboidy : Tak[

------------------------post-665299-0-96452900-1352641011.jpg------------------------------

Opublikowano

Zarąbisty server

lap

 

 

nick:Belvi

Ile grasz w mc: od wersji przeglądarkowej

ile grales na tekkit: Oj dużo

ile masz lat?: 14

ogarniasz pisownie?: Nie

Czemu mamy cie dodac: Gdyż jestem nie powtażalny i ładnie buduje

Opublikowano

gram sobie gram nagle jakis nullpointer cos tam i nie moge sie zalogowac bo mnie to wywala -,-

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...