Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Jeśli ktoś jeszcze tego nie widział


Gość SV_VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brat się uparł żeby to tutaj wrzucić

 

 

Jak by mu było mało wyświetleń he he

 

Jego obecny nick: ?B¤?¤L¤L???????????

Opublikowano

Znane, świetny filmik z dobrymi akcjami :)

 

@Up

Sporo polaków robi dobre filmik ;)

Opublikowano

Oglądałem to juz dawno tez na YT...

 

Ale zajebisty filmik .. i teraz to pakistana ponizyles , on 1 czy tam 2 w ranku a ty go rozjeballes z palcem w dupie :)

Opublikowano

Oglądałem to juz dawno tez na YT...

 

Ale zajebisty filmik .. i teraz to pakistana ponizyles , on 1 czy tam 2 w ranku a ty go rozjeballes z palcem w dupie :)

 

Od kiedy ranga znaczy o pilocie ?? Może pakuje kasę i robi tylko wrota aby być w ranku wysoko ??

sygnacu.jpg

Opublikowano

@up no właśnie, sam znam wielu takich, ale trzeba terz spojrzeć na to z tej strony, że nie każdy gra w tą grę z celem ubijania graczy, niektórym bicie krysiek, czy robienie wrót daje taką samą przyjemność, jak większości ubijanie graczy;p

Opublikowano

Od kiedy ranga znaczy o pilocie ?? Może pakuje kasę i robi tylko wrota aby być w ranku wysoko ??

Ale masz satysfakcję bo ubiłeś kogoś z topki.

Na pewno większą niż ubicie lepszego gracza z miejsca xxx

Opublikowano

A takie male pytanko grasz na pl-u 1 tak;?

 

Tak, gram ja: ????VI4G?4????X?S

I mój brat: ?B¤?¤L¤L???????????

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...