Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

~Barons Online~Cap 100~Arabia Update~Same Nowości~


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

baronsonlinelogo.jpg

 

Strona Główna :

http://5.9.119.203/

 

hTrrd.gif

Exp : 85x

SP : 85x

Gold : 40x

Item Drop : 30x

Level Cap : 100

Items Cap : 10th

Race : Chińska & Europa

Alchemy Rate : 1.5x

Sox Rate : 1x

Job Rate : 15x

System :

~1Silk Free Per Hour~

Fortress War Działa

Event Działa

Arena Działa

XGUc6.gif

Na serwerze są itemy 14 DG , oto one :

eudagger.jpg

euclericshield.jpg

eustaff.jpg

chlightarmorm.jpg

47846337.jpg

Dałem tylko kilka zdjęć bo nie było sensu dawać wszystkich. Poniżej macie jak wygląda item w ekwipunku :

powerii.jpg

5OFKf.gif

Nowe miasto ( arabskie ) - Bahdad City a w nim między innymi :

~ Nowe Moobki 100 Level

~ 3 nowe Uniq spawniące się co 5h

~ B Grade Normal - Sos - Som - Sun Weapons i Set Dropią , czyli itemki 14 degree na 100 level

~ Teleportujemy się tam z Hotan

Kilka zdjęć poniżej :

6uGq2.jpg

UNmv3.jpg

JX634.jpg

IbNJ7.jpg

basssm.png

XCQO9.jpg

KZ0n2.jpg

70L73.jpg

n3Xq4.jpg

9Zqj5.jpg

qe0e6.jpg

TDKa2.jpg

Hpjp3.jpg

7MPS4.jpg

Cb4O5.jpg

gqG06.jpg

ZUO97.jpg

Oto przykłady nowych uniq w Bahdad City :

4o802.jpg

o7cd3.jpg

6D2j4.jpg

J81Jc.gif

h6X98295.jpg

1SOCL.gif

Na serwerze liczę na jakąś dobrą gildię , jak ja dawno nie grałem nigdzie , czas wrócić i znowu was zaprosić do gildii , nazwę podajcie w komentarzu , błagam nie twórzcie ponownie 5 gildii po 3 osoby , lepiej 1 a dobra . Edytuję , jak ktoś się zgłosi , nie muszę być masterem , w grze pod nickiem : Sh4ke

SjPhx.gif

1.Dlaczego client waży aż 1.7gb?

~ Ponieważ dodano mnóstwo rzeczy - Miasto nowe

2.Ile już serwer stoji ?

~ Wydaje mi się że nie długo , ale około ile to wam nie powiem

3.Ile gra osób?

~Obecie gra teraz 85 osób (22.00)

4.Czy nowe miasto działa w pełni?

~ Tak działa wszystko - moobki , uniq , bronie 14 dg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...