Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gdzie można zdobyć skill mod na drag?


Tępiciel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, Gdzie można zdobyć skill mod na drag?

Na jakich wyścigach dropi, ewentualnie jak nie dropi na wyścigach to niech będą te żałosne ucieczki drużynowe.

CPU: Intel Core i3-2350M, 2.3GHz

Memory: 6GB

Graphics: NVIDIA GeForce 610m (2GB)

Operating Systems: Windows 7 x64

Opublikowano

Z tego co pamiętam nie są one do kupienia i zdobycia only takie autka.

 

To źle pamiętasz są do kupienia i na przyspieszenie i na dobrą zmianę biegu.

Tylko że one dają po 8% i po 10%.

CPU: Intel Core i3-2350M, 2.3GHz

Memory: 6GB

Graphics: NVIDIA GeForce 610m (2GB)

Operating Systems: Windows 7 x64

Opublikowano

A weee jaka lipa a z pakietu kart coś poleci?

CPU: Intel Core i3-2350M, 2.3GHz

Memory: 6GB

Graphics: NVIDIA GeForce 610m (2GB)

Operating Systems: Windows 7 x64

Opublikowano

O widzisz no wiedziałem że się da bo widziałem auta takie które mają te mody a nie ma ich u dilera. :)

Domyślam się że nie pamiętasz jaki to był wyścig, prawda?

CPU: Intel Core i3-2350M, 2.3GHz

Memory: 6GB

Graphics: NVIDIA GeForce 610m (2GB)

Operating Systems: Windows 7 x64

Opublikowano

Skille na drag są jedynie do kupienia

Kategoria wyścig te czerwone ..

 

Wygrać ich się nie da :(

da sie wygrac ja wygralem moda do szybkiej zmiany biegow na high stakes

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...

Opublikowano

Po polecialy 2 skille 3 gwiazgkowe na draga z treasure hunt'a :)

Chyba dzien 5 i 12 :)

 

To chyba czas wyprowadzić Lamborghini z garażu. :)

Od 2 miesięcy diamonów nie zbierałem, autko tylko kurz zbiera. xD

 

Oczywiście temat już do zamknięcia. Wszystko zostało wyjaśnione.

CPU: Intel Core i3-2350M, 2.3GHz

Memory: 6GB

Graphics: NVIDIA GeForce 610m (2GB)

Operating Systems: Windows 7 x64

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...