Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.2] SkyWars.pl Survival + Frakcje , Wojny Gildi wejdz i pokonaj najlepszych


Achzanio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bd5231e33d0fd.png

Informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje

strzalka.gifIP: Skywars.pl

strzalka.gifIP TeamSpeak3 : ts.skywars.pl

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: No Premium

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

strzalka.gif Sloty : 50

 

Administracja2.png

HeadAdmins : AmorMC , jondalnowak Admini : maxkac , PORASpl Moderatorzy : Achzanio , bananowy

 

pluginy.png

Wszystkie te aby gra była przyjemna

 

InformacjeDot.png

 

 

Zapraszamy na server Survival + Frakcje

 

 

Jest to server na którym możesz przeżyc

fantastyczną przygode i poznac ciekawych ludzi

z którymi będziesz spędzić miło czas .

Wejdz i przekonaj się

 

Więc Zapraszamy : SkyWars.pl

 

 

A na koniec kilka screenshotów :

 

3cfcb174ecde4.png

9294547e53067.png

Opublikowano

Tu-Na-Dole gdybyś posiadał gg napisz na 40885087 jest sprawa ; >

Justice rekrutuje więcej info PW !

Opublikowano

Dzisiaj planujemy zrobic event w postaciu Quizu na ts3 (ts.skywars.pl) ok godzi 19. Aby zglosic sie na event musisz podac w tym temacie swoj nick w grze. Dodatkowo dla kazdej osoby bioracej udzial w evencie przewidziane sa nagrody.

 

/HeadAdmin jondalnowak

Opublikowano

W sumie to jest fajny pomysł z rangą hrabia i zakładanie frakcji nie będzie naćkane po mapie sporo frakcji bedzie mało ale za to będą o wiele wiele lepsze i trudniejsze do przejęcia

Sporo zabawy będzie w czasie wojny

Zapraszam na serwa

Serwer zapowiada sie na długi okres czasu.

1315741014-U286260.png

Opublikowano

Lagi w ch*j. Koleś na killaurze. not like.

Jestem początkującym grafikiem chcesz sygne / Avka ? Napisz !

 

 

 

 

 

beznazwy3s.jpg

 

 

Daj +

Opublikowano

Admini 10 lat Refreshują co 2 min a refresh jest po 24h. :>

Lagi są mimo że zaprzeczają. (Wykopałem 10 cobbla i mnie cofnęło i miałem 0 :>)

Ludzie na KillAurze , Latają itp. :>

Jestem początkującym grafikiem chcesz sygne / Avka ? Napisz !

 

 

 

 

 

beznazwy3s.jpg

 

 

Daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...