Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] 55 LvL woj body metin2.pl


FuqithorPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie =)

Otóż mam wojownika body z 55 lvl dziś dopiero wbiłem

:) i mam takie pytanie jakie bym musiał mieć itemy żeby dawać radę na metkach morderstwa w dt? załóżmy że mam aure,berek,wirek na P można doliczyć do tego buffa jakiegoś.

 

Każna sensowna odpowiedź " Lubię To "

:)

Opublikowano

Na pewno jakiś FMS +8/9 ze śr. 20%+ z kd +3/4, jakaś zbroja na lvl 42-53 +7 przynajmniej, z naszyjników proponuje ametystowy +6 min. (ponieważ ma reg. pż). Przydałaby ci się buty i bronsoleta z wbudowanym bonem 1k/1,5k hp. No myślę że dałbyś radę. Ja rozwalałem z full eq +6 bez bonów ale na wyższym lvl i z buffem.

Opublikowano

pff. Ja ci napisze; Luska conajmniej +9 2k hp lub 10 na ogien. Naszyjnik 2k hp. Buty 2k hp 10 na spowolnienie to lub to. Zelek 10 na ogien. tarcza wyjebana w kosmos 12 sila lub nie wiem. bransa 10 na ogien lub 2k hp. ebo +9 byle jakie. fms lub rib sr +35 kd +4

 

 

Buff skille G conajmniej :)

 

a i jak chcesz ogarniac to berek G

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...