Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MCSurvival[100% survival bez komend][Graj z każdym uwazaj na innych][23 sloty][1.4.2]


patrykgraca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oto serwer MCSurvival jest to 100% survival nie ma komend jest tylko 1 tpa ale resza to nie komendy jedynie vip ma lekkie ułatwienie komendami jak /sethome czy /spawn zapraszam wszystkich poszukiwaczy przygód na serwer ponieważ gra się tam podobnie jak na singlu bez komend można nareszcie zagrać sobie z kolegą czy zabijać innych.2cwsehz.jpgZ góry mówie że czity,nodusy,x raya nie działają serwer ma rózne antyczity dzięki którym nie da się latać i zdobywać róznych itemów dlatego wszyscy będą wtedy grać uczciwie i dzięki temu nie trzeba się martwić tym że ten lata a ten ma w 5 minut zbroje diax zapraszamy chętnych do zagrania u nas.

npeutu.jpgAdmini nie rozdają itemów i nie dawają dnia gdy gracz nawet prosi.oto jego dane:

de2zjo.gifAdres IP: f15.owncraft.pl:25083

de2zjo.gifTyp Serwera: 100% survival

de2zjo.gifBez cziterów: 100%

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 23

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gif100%Survival: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

Pozdrawia zespół MCSurvival

nziwsk.jpg

 

Zapraszamy i oceniajcie serwer

Opublikowano

czemu nie działa ?

 

mógłbyś dać chociaż /sethome. bo wiadomo, każdy chciałby iść daleko, ale cmd na 3 sek bez ruchu. bez /spawn jakoś się obejdzie.

 

dziś zbieram ekipę i wchodzimy 5 osobami na serwa ;D czyli ~1/5 serwera ;D

Opublikowano

Serwer naprawiamy zaraz powinien być Włączony ;)

 

Narazie są problemy ze stroną ownserver(znowu...)

 

Narazie serwer będzie off bo ownserver to chyba każdy wie jakie to małe gów** O 15 powinien być.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...